Sada je: čet lis 17, 2019 1:07 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pitanja, prijedlozi,pritužbe
Novi postPostano: pon vel 04, 2008 10:47 pm 

Zašto ne mogu napisati kritike na ponašanje vaših vozača???????
Znam zašto ,zato što ne želite da se zna kako se ponašaju vaši vozači - eto zašto.

Naslov: Re: Pritužbe
Novi postPostano: pon vel 04, 2008 11:03 pm 

Slažem se, zašto ne bi izrazili svoje nezadovoljstvo na forumu.
Čemu onda služi forum? :x

Novi postPostano: pon vel 04, 2008 11:26 pm 
Site Admin

Kako ste upoznati s činjenicom da ne možete postati pritužbe na forumu jasno je da ste pročitali pravila foruma (što je jako pohvalno :D ).
Pritužbe ne možete postati iz nekoliko jednostavnih razloga:

-stegovna mjera ili uopće razgovor zbog obnašanja posla nasih vozača / djelatnika nije nikako moguć niti korektan na temelju nekakvog anonimnog posta na forumu (u vašem profilu nemam nikakvih podataka, što znači da ste za mene 50% anonimni)

-ja kao administrator ovoga foruma, kao i moderatori nismo kompetentni za rješavanje ili uopće diskusiju vezanu uz pritužbe na naše djelatnike

-kao i do sada prigovor je potrebno obaviti osobno u GPP-u kod nadležnih službi, kako bi se moglo napraviti suočenje ili što već ide po proceduri i pravilima gpp-a

Siguran sam da će svaka vaša pritužba biti rješena na korektan nacin.

Hoolke, gore je također odgovor i na tvoje pitanje.A što se tiče "čemu onda služi forum", pa moram ti reči da ne vjerujem da bilo koji forum služi nekakvim pritužbama, ako i postoji takav forum, žalim administratora :lol:

Novi postPostano: pon vel 04, 2008 11:32 pm 

Hvala na korektnom odgovoru.

Novi postPostano: pon vel 04, 2008 11:43 pm 

Ma ja se samo bahatim malo!!! :D
U redu je to s pritužbama, poštujem to.
Inače stranica vam je super, forum vam je super, to sa informatizacijom je vrijedno svake hvale, sviđa mi se kuda ide ovaj gpp.
Što se mene tiče ja vam dajem šansu, samo naprijed. :arrow:

Novi postPostano: pon vel 04, 2008 11:52 pm 
Site Admin

Drago mi je da razumijete i da ste zadovoljni odgovorom.
Hoolke trudimo se sta da ti kazem... hvala na pohvalama.

Ostavljam topic za one sa slicnim razmisljanjima (vjerujem da ce ih biti dosta :) )

Novi postPostano: uto vel 19, 2008 9:47 pm 
Moderator

Predlažem da se ova tema preimenuje u Pitanja, prijedlozi,pritužbe. ;)

Novi postPostano: uto vel 19, 2008 10:02 pm 
Site Admin

Nema pritužbi, iz razloga kojeg sam gore naveo.
Tema preimenovana u "Pitanja, prijedlozi,pritužbe"

Naslov: Re: Pitanja, prijedlozi,pritužbe
Novi postPostano: pet vel 22, 2008 2:27 pm 

Predlažem da se uvedu slike vozača/čica tramvaja i autobusa te da na taj način svaki mjesec korisnici izaberu vozača/icu mjeseca.
Osobito mi se sviđa gospođa koja vozi tramvaj-kratka plava kosa,srednjih godina. Svaki put kada uđete i pokažete kartu ona vam kaže hvala. Ne mogu vam opisati kako mi je takva jedna gesta prekrasna i vrijedna svakoga divljenja.

Novi postPostano: sub vel 23, 2008 10:26 am 

Slažem se s Dogy-jem,večina vozača jesu ljubazni može se s vremena na vrijeme naletjeti na nekog koji je neraspoložen ali bože moj... stresan je to posao pa ne može se očekivati da 20 godina vožnje pod takvim pritiskom budu non-stop dobro raspoloženi.Budite sigurni da vaši vozači jesu korektni i ljubazni a one pritužbe u medijima i na vašoj staroj stranici dok ste imali ona pitanja građana, to su kritike koje se okreču oko jednih te istih slučajeva a koje su mediji napuhavali do spektakularnih razmjera.

Naslov: Automatsko prijavljivanje na forum
Novi postPostano: sub vel 23, 2008 10:46 pm 

Iz nekog razloga ne radi mi automatsko prijavljivanje na forum. Uvijek stavim kvačicu na onoj "login-stranici", ali ne pali. Što je tome uzrok? Može li mi tko pomoći?

Naslov: Re: Automatsko prijavljivanje na forum
Novi postPostano: ned vel 24, 2008 12:48 am 
Site Admin

Hm, ne znam, u postavkama foruma nema nekakava slična opcija gdje bih ja na to utjecao.Ja bih prvo pomislio da ti je uključena neka opcija browsera da kod zatvaranja napravi "Clear privacy data" ili tako nešto.Meni pamti sve uredno, koristim Firefox, ali probao sam i sa IE-om i također radi.Ako netko još ima ovaj problem neka se javi pa da probam pronači rješenje.

Novi postPostano: pon vel 25, 2008 4:59 pm 

Znam da ne želite više o tome [blush ,ali zašto član BMT naprimjer ne bi bio leksikograf foruma jer očito je da se razumije...

Novi postPostano: pon vel 25, 2008 5:08 pm 
Site Admin

Nema potrebe ispravljati nečije postove, a što se tiče samog foruma BMT će me već upozoriti na neispravnosti ne bojim se za to, samo je poželjno da to napravi privatnom porukom kako se ne bi opet vodile rasprave oko toga.Jasno mi je da se razumije u pravopis, prema tome BMT slobodno me ispravljaj ali PP-om molim te.

Naslov: Re: Kako ocjenjujete prijevoz GPP-om
Novi postPostano: čet ožu 13, 2008 4:42 pm 
Site Admin

xxx je napisao/la:
nisam zadovoljna radom,no kako se nikakve pritužbe ne mogu iznjeti,onda ništa iako bi ih se moglo mnogo napisati...ali ovo je samo moje mišljenje.zapravo ovaj forumi ne služi ničemu jer se ionako ne smije ništa napisati.hvala

Čini mi se da nam se Katrin vratila coolgleamA

Slobodno ti napiši svoje mišljenje, možeš napisati šta hoćeš ali se ne možeš žaliti na vozače iz razloga koje sam već oko 10 puta prije napisao, ako imaš pritužbe na rad vozača dođi u GPP pa iznesi svoj problem, pa ne očekuješ valjda da će netko pokrenuti stegovnu mjeru protiv djelatnika na konto anonimnog posta na forumu i to pod nickom xxx ??????

I ako baš toliko nisi zadovoljna, obavezno glasaj za "Užasno,rađe idem pješice" nitko ti to ne može zabraniti, anketa je tu da bi pokazala realno stanje a ne nešto što bi Gpp želio.
Hvala tebi.

Novi postPostano: ned ožu 16, 2008 11:22 pm 

xxx je napisao/la:
nisam zadovoljna radom,no kako se nikakve pritužbe ne mogu iznjeti,onda ništa iako bi ih se moglo mnogo napisati...ali ovo je samo moje mišljenje.zapravo ovaj forumi ne služi ničemu jer se ionako ne smije ništa napisati.hvala

Oprosti molim te, ali pogledaj moj post pa ćeš vidjeti "kako se ne smiju pisati pritužbe i vlastita mišljenja".Piši slobodno ali ipak pripazi da komentari budu na svome mjestu. thumbup.

Novi postPostano: sri ožu 26, 2008 4:44 am 

Dogy je napisao/la:
xxx je napisao/la:

Oprosti molim te, ali pogledaj moj post pa ćeš vidjeti "kako se ne smiju pisati pritužbe i vlastita mišljenja".Piši slobodno ali ipak pripazi da komentari budu na svome mjestu. thumbup.

Malo mi je čudan ovaj forum, da putnike zanimaju samo tehniče mogućnosti, vozni park
Točan izgled pojednih marki tramvaja i autobusa , BIOGORIVO i ostalo.Ma, dajte ljudi pa, to je nemoguće.....
Ne očekuje nitko da se nekome daje otkaz, ili stegovne mjere, ali da se ima uvid ili barem pročita odgovorna osoba za pojedine slučajeve koji se stalno ponavljau, trebalo bi
Hvala
Ipak su putnici koji financiraju GPP u određenoj mjeri

Novi postPostano: sri ožu 26, 2008 7:44 am 
Site Admin

Goran54 je napisao/la:
Malo mi je čudan ovaj forum, da putnike zanimaju samo tehniče mogućnosti, vozni park
Točan izgled pojednih marki tramvaja i autobusa , BIOGORIVO i ostalo.Ma, dajte ljudi pa, to je nemoguće.....
Ne očekuje nitko da se nekome daje otkaz, ili stegovne mjere, ali da se ima uvid ili barem pročita odgovorna osoba za pojedine slučajeve koji se stalno ponavljau, trebalo bi
Hvala

Ako malo bolje pogledaš po temama vidjeti ćeš da se vode rasprave o svemu i svačemu a ne samo o tehničkim podatcima, nikad nismo nametali da se ne smije napisati bilo kakva vrsta komentara čak i pritužbe na vozače, ali odgovor na takve pritužbe nečeš dobiti jer: FORUM NE SLUŽI ZA RJEŠAVANJE OVE VRSTE PROBLEMA, NE DOLAZI U OBZIR DA OVLAŠTENE SLUŽBE UZ SAV POSAO KOJI IMAJU 3 SATA DNEVNO PROVEDU NA FORUMU NEBI LI SE NETKO SLUČAJNO POŽALIO NA VOZAČE, JER PRITUŽBU MORAŠ NAPRAVITI OSOBNO U GPP-u, A AKO TI JE TO PROBLEM ONDA VJERUJEM NITI NE POSTOJI NEKA BITNA OSNOVA ZA PRITUŽBU, FORUM NE SLUŽI ZA PRITUŽBE NA VOZAČE A AKO TI JE ZBOG TOGA "ČUDAN" ŽAO MI JE, FORUM JE OTVOREN TEMATSKI ZA ONE "ČUDNE" KOJI VODE RASPRAVE VEZANE UZ GRADSKI PRIJEVOZ, ZANIMAJU IH TEHNIČKI PODATCI ,BUDUČNOST GPP-a, PROMETNI SUSTAV,NOVI PROJEKTI ITD. I NISU SE PRIJAVILI DA BI SE ŽALILI NA VOZAČE.

Ovo je "FORUM" a ne "PRITUŽBE NA VOZAČE TRAMVAJA I AUTOBUSA" i bez obzira što putnici financiraju Gpp nećemo ga pretvoriti u Online sredstvo za ispuhavanje, a to bi vjeruj sigurno postao jer ako pamtiš kada smo na stranici imali "Pitanja građana" na njima su građani najmanje pitali a žalili su se skoro i na to da vozač preglasno diše a nikada nitko od njih nije došao u Gpp i konkretno podnio pritužbu uz obrazloženje, prema tome forum nećemo pretvarati nikada u pritužbe na vozače a ako pritužbe imaš procedura je jasna - napravi to kod nadležnih službi u Gpp-u.

Novi postPostano: sri ožu 26, 2008 9:24 am 

E admine teško je to objaSnit nekim ljudima......

Novi postPostano: sri ožu 26, 2008 12:15 pm 
Moderator

Goran54 je napisao/la:
Hvala

Gle, ti nikad nisi čuo za zaljubljenike u tramvaje i željeznice, ko ti je kriv.

Ako se želiš svađati, tužakati i cmizdriti za gluposti, onda se netrebaš niti jedanput više logirati na ovaj forum, jer jednostavno tome na ovom forumu nije mijesto. ;)

Kužiš? thumbsup
A ja sam ti inače jedan od "čudaka" koje zanimaju tehničke stvari, pa me nemoraš uzet za ozbiljno, kaj ja ovdje sve tebi laprdam. :evil:

A da si ovakav post postao naprimjer na željeznice.net gdje ima 1400 "čudaka" , onda bi od administratora zaradio ban i to od 14 dana.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103