Sada je: čet lis 17, 2019 12:22 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pomoć.
Novi postPostano: ned sij 09, 2011 1:36 pm 

ovako ide moja priča
u prosincu 2009. godine bila mi je pukla butra (druga)
kako sam bio lijen vadit novu butru dobio sam kaznu pred kraj siječnja 2010.godine
telefonski se kontaktirao gpp i gospodin je rekao da samo napravim novu da će mi se poništit kazna(prije toga nikad nisam dobio kaznu u gpp-u)
ja sam 27.1.2010. napravio novu butru (treću) i to za siječanj i veljaču 2010. godine
(zaposlenica u gpp-u mi je prije tjedan dana rekla da se ne smije prodavat mjesečna karta za taj mjesec kad prođe 25. u mjesecu, a oni su meni prodali)
molim vas recite mi jel ovo točno??
kazna je bila očito poništena i ja sam kroz cijelu godinu (2010.) koristio butru, nikome je nisam posuđivao, u tih godinu(siječanj 2010.-siječanj 2011.) dana vadio sam je svaki mjesec iz novčanika samo da doplatim za tekući mjesec

dolazim u gpp u podhodnik početkom siječnja 2011. i gospođa koja je radila rekla mi je da imam zabranu, naravno odmah što mi je prvo palo na pamet je ta kazna od prije godinu dana, ali opet kako kad mi je čovjek poništio i normalno sam se vozio cijelu godinu ??

otišao sam u remizu tamo kod gospodina za naplatu kazni i toga, lijepo sam mu ispričao priču a on je samo
meni govorio da on meni to ne može maknit jer će mu se skinut s plaće.(naravno gledao me kao balavca i praktički sve što sam i rekao njemu je to kroz jedno uho ušlo drugo izašlo) nakon toga
pitao sam obiteljsku prijateljicu koja radi u administraciji jel mi može nekako pojasnit ili pomoći
rekla je da me shvaća ali da nikako mi ne može pomoći

nakon svega toga kazna se platila ipak jer neželim da me gpp vodi još na sud zbog nekakvog nesporazuma
također uplatnica od kazne je napisano totalno neprimjereno to jest bez žiga
gospodin si je mogao tih 200 kn staviti hladno u džep
slika

kome se obratit šta radit dalje?
ja shvaćam dobio sam kaznu platio bi ju odma , ali pošto je čovjek rekao da mi je prva i da mi je oproštena nisam platio jer je bila ''zaboravljena''
i sad se to pojavljuje nakon godinu dana :?:
također imam papire na kojima imam sve svoje uplate za butru

Naslov: Re: Pomoć.
Novi postPostano: sub sij 15, 2011 4:31 pm 

oprostite, jel vi ne želite odgovorit, ne znate šta bi odgovorili, ne smijete odgovorit ili vam se neda ili nešto peto?

Naslov: Re: Pomoć.
Novi postPostano: uto sij 18, 2011 10:05 am 
Site Admin

Pozdrav!
Ispričavamo se zbog zakašnjelog odgovora, evo ga u nastavku...

Obrazloženje voditelja prodaje karata:
Nadopuna kartica za tekući mjesec prestaje 25. mjesecu kada započne nadopuna kartica za slijedeći mjesec. Iznimno se putnicima koji izgube kartice prenosi nadopuna koju su imali za tekući mjesec. Ispričavam se zbog pogreške prodavača što je nadopunio karticu krajem mjeseca iako to nije smio.
Ovo se dogodilo 27. siječnja 2010. godine, dakle prije nego što smo uveli pravilo o izdavanju novih kartica. Nakon što smo utvrdili da putnici namjerno varaju prodavače govoreći da su karticu izgubili da bi izbjegli plaćanje kazni, uvedeno je pravilo da putnici ne mogu dobiti novu karticu do slijedećeg radnog dana u 15,00 sati, a za to vrijeme moraju plaćati jednokratne karte ako se žele voziti.

Obrazloženje voditelja kontrole i nadzora:
27.01.2010.u 9:23:27 putnik vadi novu mjesečnu personaliziranu karticu broj: 12D1D918 te se istom koristi cijelo vrijeme. Napominjem da je izrada takve karte u to vrijeme bila moguća jer nije postojalo pravilo da se u roku 24 sata od podnošenja zahtjeva nikome ne može izraditi druga kartica ako već jednu posjeduje, ma koji razlog za to bio, dok isti zahtjev ne prođe kroz kontrolu za to nadređene službe.
Naknadnom provjerom kartica koje se nalaze u službi kontrole i nadzora, a po koje vlasnici nisu dolazili ustanovili smo da se gospodin s foruma oglušio o plaćanje kaznene karte ( način i rok plaćanja nalazi se u OBAVIJESTI PUTNIKU koji je dotični gospodin dobio prilikom oduzimanja Butre i ne vidim potrebu da ga dodatno podsjećamo na njegove obveze ), te izvadio novu karticu kojom se uredno koristi. Takvih kartica u GPP-u ima oko 30, samo nekolicina, poput gospodina s foruma uspjela je izraditi novu, ostalima je to onemogućeno sve do momenta dok ne podmire svoje obveze prema GPP-u. Što se famozne izjave tiče „jedan gospodin mi je rekao“…..moguće je da je tom jednom gospodinu rečeno kako ste uhvaćeni s polomljenom Butrom, što i nije problem ukoliko je ista važeća za mjesec u kojem ste uhvaćeni…što naravno nije slučaj s Vama, tada kaznu storniramo a putnik vadi novu Butru i plaća samo izradu iste.
Što se uplatnice tiče, ista se nalazi u računovodstvu i moguće ju je lako provjeriti. Svatko tko je ikada platio kaznenu kartu može ukoliko poput gospodina s foruma, sumnja da se njegov novac nalazi u nečijem privatnom džepu, može to prijaviti nadležnim službama koje će isti navod provjeriti i očitovati se pismeno.

Za sve dodatne informacije molimo obratite se u Gpp, službi kontrole i sigurnosti...

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103