Sada je: ned stu 18, 2018 1:39 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zaustavila sam promet
Novi postPostano: pon stu 08, 2010 12:57 pm 

Pozz!!

Prije par dana greškom sam parkirala osobni automobil blizu pruge te time zaustavila promet.
Obustava prometa je trajala 20ak minuta i zaustavljena su 3 tramvaja. Znam da sam kriva i tu nema razgovora, mup mi je pisao kaznu od 300kn ali sam sad čula da če mi i GPP pisati svoju kaznu zbog obustavljanja prometa. A s obzirom da sam čula da su te kazne velike, a ja baš i nemam nekih sredstava jer je suprug u mirovini a imam dvoje maloljetbe djece koje treba školovati a i neznam dali danas netko ima viška. Zanima me kolike su te kazne i dali se mogu nekako oprostiti
ako netko zna odgovor molila bih da mi napiše. HVALA unaprijed

Naslov: Re: Zaustavila sam promet
Novi postPostano: pon stu 08, 2010 3:45 pm 
Site Admin

Sukladno Cjeniku GPP-a, cijena zastoja tramvaja u javnom gradskom prijevozu iznosi 1.685,00 kn (bez PDV-a). Navedena cijena odnosi se na zastoj jednog tramvaja u trajanju od jednog sata, te se iznos odštetnog zahtjeva izračunava prema istom.
Za sve informacije vezano uz izračun i uvjete plaćanja, molimo Vas da se obratite na broj telefona 031/228 305.
Pozdrav!

Novi postPostano: sub stu 20, 2010 10:55 am 

Svjetlana je napisao/la:
Pozz!!

Prije par dana greškom sam parkirala osobni automobil blizu pruge te time zaustavila promet.
Obustava prometa je trajala 20ak minuta i zaustavljena su 3 tramvaja. Znam da sam kriva i tu nema razgovora, mup mi je pisao kaznu od 300kn ali sam sad čula da če mi i GPP pisati svoju kaznu zbog obustavljanja prometa. A s obzirom da sam čula da su te kazne velike, a ja baš i nemam nekih sredstava jer je suprug u mirovini a imam dvoje maloljetbe djece koje treba školovati a i neznam dali danas netko ima viška. Zanima me kolike su te kazne i dali se mogu nekako oprostiti

Uz dužno poštovanje, nemate opravdanja niti izlike za nikakvo neplaćanje. Sramotno je to što ste napravili-malo promislite kakav ste kaos toga dana napravili i koliko ljudi je zbog Vašeg nemarnog postupanja zakasnilo na posao,sastanke, djeca u školu, studenti na pradavanja/ispite,.... Barem ćete od plaćanja kazne paziti na parkiranje.
Općenito govoreći, bezobrazluk koji vozači bilo osobnih ili drugih vrsta vozila svakodnevno čine je prešao svaku mjeru a najgore je što putnici svoj bijes usmjeravaju prema GPP-u....

Novi postPostano: pon stu 22, 2010 9:36 pm 

Svjetlana je napisao/la:
Pozz!!

4 tramvaja ste zaustavili, ja sam bio u 1 tramvaju i cekao 35min da vi izađete iz kuće koja je 2 m udaljena od mjesta gdje ste zaustavili promet. o kazni ste trebali ranije razmisljati

Novi postPostano: čet pro 09, 2010 4:01 am 
Moderator

Moj savjet ( ne radim u GPP-u, niti imam veze s njim), obratite pažnju sljedeći put gdje parkirate, a forum nije mjesto za ovakve zahtjeve jer može bilo tko doći i isto napisati odnosno moliti za oprost. Kao što je već netko napisao, trebali ste prije o tome razmišljati a kazna će predpostavljam biti relativno mala ako je zastoj trajao 20 min.

Što se tiče Zagreba, u odnosu na Osijek, ovdje je divlji zapad, svatko radi kako mu je volja. :x

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103