Sada je: ned stu 18, 2018 2:37 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kako ocjenjujete prijevoz GPP-om
Novi postPostano: čet ožu 13, 2008 8:49 pm 
Moderator

Ovo vrijedi za nove i stare članove. Dakle, smijete izreći svoje mišljenje, bilo negativno bilo pozitivno, i smijete raspravljati o tome, jer je i GPP-u cilj da sagleda svoje nedostatke, i propuste mišljenjem građana, ali nesmijete vrijeđati, niti prigovarati na vozače, jer ste anonimni, kao i što je admin rekao, te nesmijete provocirati, psovati, ili "maltretirati" forum , i članove foruma,svojim konstantnim, negodovanjem za sve. ;)

Dakle ako imate problem slobodno kažite, nitko vam neće ništa odbrusiti, jedino , ako započnete konstantno negodovati i pisati provokantne i nesuvisle postove. :!:

Naslov: Re: nova mjesecna karta
Novi postPostano: pet ruj 05, 2008 3:19 am 

Čest sam ja gost na forumima i običaj je da se, ako se već u jednom postu odgovara različitim forumašima, naglasi kome je što upućemo. Nije ovo poezija da nakon svakog posta treba razmišljati što je time pjesnik htio reći.

Novi postPostano: pet ruj 05, 2008 6:32 am 
Site Moderator

Pa zar ti nije bilo dovoljno naglašeno što sam stavio tvoj nick na početak rečenice koja se odnosila na tebe!!!! :?:

"Merline dovoljno je da malo pogledaš ranije postove i sve će ti biti jasno!!!!"

Novi postPostano: pet ruj 05, 2008 2:40 pm 

Ne daj bože da mi nick spomeneš u sredini onoga što se odnosi na mene... 001_rolleyes

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103