Sada je: ned lis 20, 2019 5:18 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Komentari na Vandalizam
Novi postPostano: sub vel 23, 2008 7:24 pm 
Site Admin

Održana tiskovna konferencija, više o tome na linku dolje...

http://www.gpp-osijek.com/news/index.ph ... 9&Itemid=2

Novi postPostano: čet ožu 13, 2008 2:42 pm 
Moderator

Danas ponovno čitam u Glasu Slavonije,da se vandalizam nastavlja unatoč policijskom nadzoru...stvarno više nemam komentara na takvo idiotsko ponašanje...

Novi postPostano: čet ožu 13, 2008 2:53 pm 
Site Moderator

Pretrašno, na tramvajima su oštetili i četvrti validator po redu!!!

Novi postPostano: čet ožu 13, 2008 8:39 pm 

a budale, sam ne znam koja korist im od tog i kak ih bas nitko ne vidi??? [mad5

Novi postPostano: sub ožu 15, 2008 7:25 pm 

Zanimljivo je kako ovi kritičari na forumu nisu ovdje napisali nijedan komentar,to što dio građanstva uništava sve što stigne pred sobom to nema veze,ali što se gospoda mora progurati do izlaza jer njim nije oslobođen put sa crvenim tepihom za njihovih 8 kuna,zbog toga su napunili forum komentarima.

Novi postPostano: sub ožu 15, 2008 9:19 pm 
Moderator

surfer44 je napisao/la:
Zanimljivo je kako ovi kritičari na forumu nisu ovdje napisali nijedan komentar,to što dio građanstva uništava sve što stigne pred sobom to nema veze,ali što se gospoda mora progurati do izlaza jer njim nije oslobođen put sa crvenim tepihom za njihovih 8 kuna,zbog toga su napunili forum komentarima.

E slažem se s tobom u potpunosti. Jako dobar komentar. ;)

Novi postPostano: čet ožu 20, 2008 9:15 pm 

Slažem se s komentarom i idejom da se vandali tj. svi oni koji i "najmanje" unište ili nagrde izgled vozila javnog prijevoza (pa i drugih oblika javne imovine, svuda) kazne tako da u pratnji policajca ili druge službene osobe obavljaju društveno korisni rad u majici po kojoj se lijepo vidi da se radi o osobi s manjkom inteligencije!

Novi postPostano: uto ruj 09, 2008 10:29 am 

dižem ruku u čast ovim "vandalima"..ljudi svaka čast,jer samo tako cete moci doci do unistenja tog novog sustava...ovenove BUTRA-e mi idu na k.... to je nest strasno..glupo da nemože biti gluplje,a tek kolko je skuplje...MA KORUMPIRANA G...NA

Novi postPostano: uto ruj 09, 2008 10:46 am 
Moderator

jović_GGŠO je napisao/la:
dižem ruku u čast ovim "vandalima"..ljudi svaka čast,jer samo tako cete moci doci do unistenja tog novog sustava...ovenove BUTRA-e mi idu na k.... to je nest strasno..glupo da nemože biti gluplje,a tek kolko je skuplje...MA KORUMPIRANA G...NA

Balkane moj... 001_rolleyes

Novi postPostano: uto ruj 09, 2008 11:47 am 
Site Moderator

jović_GGŠO je napisao/la:

"Svaka čast" na toj izjavi, to samo pokazuje kakva je kultura pojedinih građana!!!

Novi postPostano: uto ruj 09, 2008 7:42 pm 

Vandalizam kao odgovor na nezadovoljsto. Zar zaista misliš da ćeš tako doći do kvalitetnijeg rješenja??!

Osobno "butra" mi savršeno odgovara jer ionako koristim kratke linije a u zadnjih tjedan dana sam se vozio barem 5 puta i potrošio oko 8 kuna!

GGŠO pretpostavljam dolazi iz nekog udaljenijeg mjesta u okolici Osijeka pa mu predlažem da si izvadi mjesečnu koja će ga doći manje nego da svaki dan koristi "običnu butru" jer tako vožnja iz nekih dijelova grada-okolice jest poskupila.

Ako kao ja imaš mogućnosti, za dolazak u grad koristi usluge HŽ-a koji je i dalje najpovoljniji lokalni prijevoznik.

Novi postPostano: ned ruj 14, 2008 11:34 am 

slike vam govore sve

Privitak/ci:
Slika014.jpg
Slika014.jpg [ 343.79 KB | Pogledano 906 put/a. ]
Slika012.jpg
Slika012.jpg [ 323.32 KB | Pogledano 899 put/a. ]

Novi postPostano: sri ruj 17, 2008 10:13 pm 
Moderator

hrca88 je napisao/la:
slike vam govore sve

Isuse bože, pa kak su to uspijeli. :shock:

Svašta.

Naslov: Novi bus-klinci-markeri
Novi postPostano: uto vel 03, 2009 8:27 pm 

danas vrlo neugodno iskustvo.
dolazi bus za jug 2 (onaj naj noviji mislim ) sa dvoje vrata samo.Uredno,cisto,neisarana sjedista i naravno nasla se grupa klinaca koji su se uhvatili "markera i flomastera" i poceli sa svojim skrabotinama.Nisam se htjeo mjesati ali otisao sam do vozaca i opomenuo ga.Prvo je odgovorio:sta ja sad tu mogu.Neznam sta se dalje dogodilo jel sam izasao na stanici a bus je ostao stajati jos koju minutu. Nadam se da ih je natjerao na POLIZU TO !! [mad5

Naslov: Re: Novi bus-klinci-markeri
Novi postPostano: sri vel 04, 2009 11:23 am 
Site Moderator

Da....to je činjenica sa kojom se mi često susrećemo, i to je problem kojega je ustvari teško rješavati na jednostavan način. Idealno bi bilo da je vozač zaustavio bus, zatvorio vrata i zvao policiju, ali što onda sa ostalim putnicima koji možda negdje žure i ne mogu čekati dolazak policije. Sa druge strane vozač sam ne može (i ne smije) upotrijebiti nikakvu silu ili bilo što slično, jer bi u tome slučaju i on bio kriv, pa možda i više nego oni (nažalost takvi su naši zakoni). Nekoliko puta se dogodilo u takvim situacijama da su vandali, koji su radili štetu u vozilu, fizički napali vozača nakon što ih je on opomenuo. Svaki puta kada je bilo takvih i sličnih problema, dok policija dođe, vandali pobjegnu i nikome ništa. To bi se moglo vrlo jednostavno riješiti da policija svakodnevno osigura bar jednoga policajca (u civilu), koji bi se tijekom dana vozio na raznim linijama i samo promatrao što se dešava u vozilima. Kada bi nekoga uhvatili od tih vandala, trebalo bi mu dati kaznu u vrijednosti čiščenja ili bojanja cijelog vozila (od 10000-20000kn), pa bi se to vrlo brzo iskorijenilo, ovako su to nažalost "igre bez granica"!

Novi postPostano: ned vel 22, 2009 2:54 pm 

pa neka putnici cekaju kad bi jednom platili ciscenje i bili zapisani od strane policije vjerovatno bi razmislili za sljedeci puta

Novi postPostano: ned vel 22, 2009 4:15 pm 
Site Moderator

Kao što sam gore i naveo, to bi bilo najidealnije, ali u tom slučaju se možemo i suočiti sa tužbom nekog putnika koji je nprm. zakasnio na neki poslovni sastanak zbog toga i izgubio puno novca (znam da je to krajnost, ali i činjenica da bi se i tako nešto moglo dogoditi), a njega pošto je kupio kartu da dođe na neko odredište ne zanima što je vozilo stalo zbog nekog vandala.

Novi postPostano: sri ožu 25, 2009 6:30 pm 

Daj ljudi, pa kako vas nije sramota šarat po autobusima, pogotovo ovim novijima...prvo sam mislio da je to ova naša "balkanska" kultura, međutim Njemačka je puna tih stranaca, Turaka i sl. i tamo nitko ne šara, znači ipak je to do odgoja. To me uvijek naživcira kad vidim da se šara. Pogotovo po ovim novima uređajima za butre, stvarno sramota. Uzmite te markere pa šarajte po svom autu kod kuće. thumbdown

Novi postPostano: čet tra 22, 2010 3:21 pm 

Grozno je to što sam pročitala...osobno nisam bila prisutna kad je tako nešto bilo...ali ne razumijem kako nekome može uništavanje javnog dobra predstavljati neko osobno zadovoljstvo...kako uništavanje, tako i šaranje po autobusima. Ali sam primjetila da, otkad su ovi novi busići, skoro da nema škrabotina, a nadam se da neće ni biti. :)

I jako mi se sviđaju ovi novi bijeli busevi, koji su prvi došli. Puno su mi ljepši od onih kineskih/japanskih (jedno ili drugo). 001_smile

Sad imamo i klimu u busevima pa je ljeti puno ljepše i ugodnije biti u busu, nekad i ugodnije nego vani. 001_smile

Novi postPostano: pet tra 23, 2010 11:15 am 
Site Moderator

He he, bas me zanima kakvi bi bili i ti novi busevi kada nebi imali kamere! [smash

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103