Sada je: pon svi 25, 2020 6:21 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Komentari na Vandalizam
Novi postPostano: pon tra 26, 2010 4:57 pm 

T3PVO je napisao/la:
He he, bas me zanima kakvi bi bili i ti novi busevi kada nebi imali kamere! [smash

Slažem se...mislim da je svaki komentar suvišan, hehe. 001_smile Ali sad se fino može vidjeti bude li tko uništavao buseve, tko to radi - pa onda fino nek plate...samo će sebi napraviti loše...ii svojim roditeljima, ako oni budu morali iz svog džepa dati.

Novi postPostano: uto svi 04, 2010 12:26 pm 

Naoružan bejzbolskom palicom nasrnio na vozača tramvaja

Jao budala, ja ne mogu vjerovati...

Nekako kontam da je to neki diklić mafijozo kad si tako što može dopustiti, misli da je neki frajer, pa nosa sa sobom palicu i još tramvaji ne smiju stati na ugibalište zbog budale..? Jel on neki vladar nekog XY carstva, pa se njemu moraju svi sklanjati..? Ja ne vjerujem kakvih mamlaza ima...čovječe... thumbdown Ne opravdavam nikakvo fizičko nasilje, a pogotovo što ovaj nije imao nikakvo pravo nasrnuti na vozača, ako je auto stajao na ugibalištu tramvaja.

A za tramvaje...ako je tako loše stanje vikendom, nek se onda stvarno ukine ta noćna linija pa nek idu pješke ili nek plaćaju taxi, kad baš moraju biti takva 100ka. Više ide njima iz džepa, nikom drugom, ako uz mjesečnu moraju i nešto dodatno plaćati... 001_smile

Novi postPostano: uto svi 04, 2010 3:16 pm 

Zar opet napadi na vozače :x Palicom usred dana :o To stvarno više nije normalno što se događa...

A što se tiče ove noćne tramvajske linije, koja vozi jednom tjedno, na jednoj liniji, jedan tramvaj, zar se ne može dogovoriti sa policijom ili jednom od onih sigurnosnih službi (Sokol Marić) da se stavi sa vozačem jedan njihov djelatnik. Bilo je govora o tome još davno ali jednom tjedno 5 sati preko noći, mislim da se može priuštiti policajac.

Ne znam jel s vozačem ide onaj kontrolor još uvijek u tom noćnom tramvaju...

Novi postPostano: uto svi 04, 2010 3:19 pm 

sakuntala park je napisao/la:
Zar opet napadi na vozače :x Palicom usred dana :o To stvarno više nije normalno što se događa...

A što se tiče ove noćne tramvajske linije, koja vozi jednom tjedno, na jednoj liniji, jedan tramvaj, zar se ne može dogovoriti sa policijom ili jednom od onih sigurnosnih službi (Sokol Marić) da se stavi sa vozačem jedan njihov djelatnik. Bilo je govora o tome još davno ali jednom tjedno 5 sati preko noći, mislim da se može priuštiti policajac.

Ne znam jel s vozačem ide onaj kontrolor još uvijek u tom noćnom tramvaju...

Pa da...barem jedan cipelić...ovo je strašno što se radi...

Novi postPostano: uto svi 04, 2010 10:53 pm 

a da jednostavno ukinu noćne linije...pa ne bi bilo napada a i što se tiče toga u tim tramvajima se voze pijani djeca od 15 godina koji su pijani ko majke i onda prave sranja

Novi postPostano: sri svi 05, 2010 2:30 am 

bamboocha je napisao/la:
a da jednostavno ukinu noćne linije...pa ne bi bilo napada a i što se tiče toga u tim tramvajima se voze pijani djeca od 15 godina koji su pijani ko majke i onda prave sranja

Da, na žalost to su većinom maloljetni balavci koji se žele dokazati u društvu i rade svakakve stvari (a to se svaki dan može vidjeti). I baš zato jedan policajac bi uveo reda a s time bi se i kažnjavalo one koji su vani poslije 23... a roditelji nemaju pojma gdje su im djeca, ili znaju ali ih nije briga 001_unsure

Novi postPostano: sri svi 05, 2010 7:03 am 
Site Moderator

Biti će tako sve dok se bar ne uvede da uhvačeni delikventi moraju četkicom za zube ribati glavni trg obučeni u roza uniforme na kojima piše da su delikventi [ihih , naravno nakon što plate štetu!

Novi postPostano: sri svi 05, 2010 8:59 am 

T3PVO je napisao/la:
Biti će tako sve dok se bar ne uvede da uhvačeni delikventi moraju četkicom za zube ribati glavni trg obučeni u roza uniforme na kojima piše da su delikventi [ihih , naravno nakon što plate štetu!

Hahahaha... thumbup. thumbup. thumbup. thumbup.

Novi postPostano: sri svi 05, 2010 10:25 am 

T3PVO je napisao/la:

to bi bilo predobro (hoču majko hoču u gradsku čistoču)

Novi postPostano: čet svi 06, 2010 12:44 pm 

Evo i rješenja za noćne vožnje... Rat protiv vandala: U vozilima GPP-a po tri 'zaštitara' 001_smile

Dobar potez, 2 "zaštitara" je sasvim ok. Mislim da bi treći bio potreban NOOOT (al opet sve ovisi o situaciji - you never know). 001_smile

Ali konačno da se stane na kraj onima koji uništavaju i prave probleme... 001_smile

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103