Sada je: ned stu 18, 2018 1:59 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kontrolori!
Novi postPostano: pet tra 10, 2009 12:36 am 

Zašto kontrolori u tramvajima nisu u nekim odorama gdje se vidi da su kontrolori, nekakav znak GPP-a ili slično?!
btw prejako je kako se očisti tramvaj kad uđu kontrolori! :D

Naslov: Re: Kontrolori!
Novi postPostano: pet tra 10, 2009 7:22 am 
Site Moderator

Upravo iz razloga što ih putnici iz vozila vide kada stoje na stanici, pa mogu komotno izači van....ovako izgledaju kao agenti na tajnom zadatku coolgleamA .
Inače imaju iskaznice kontrolora koje na zahtjev putnika moraju pokazati!

Novi postPostano: sub tra 11, 2009 10:45 pm 

Evo samo usporedbe radi, u Rijeci kontrolori uvijek idu po dvoje; jedan uđe na prednja vrata, a drugi na zadnja i nađu se na pola puta u busu i stignu sve pregledati do slijedeće stanice. 001_tt2

Novi postPostano: sri svi 13, 2009 1:18 am 
Moderator

sakuntala park je napisao/la:
Evo samo usporedbe radi, u Rijeci kontrolori uvijek idu po dvoje; jedan uđe na prednja vrata, a drugi na zadnja i nađu se na pola puta u busu i stignu sve pregledati do slijedeće stanice. 001_tt2

Tako i u Zagrebu rade, ali su u uniformama, ali kako svi ZET-ovci zgledaju isto, nitko ni ne ferma, dok ne pita za kartu i redovito više njih upecaju. [sifone

Novi postPostano: pon svi 17, 2010 7:25 pm 

Pitanje!

Posudio sam prijateljici butru da ode do stana jer je svoju zaboravila i kontrola joj je uzela moju butru koji je postupak za to ona je dobila kaznu, a šta je sa mojom butrom!? Kad je ja mogu podić.
hvala

Novi postPostano: uto svi 18, 2010 9:24 am 
Moderator

Syar je napisao/la:
Pitanje!

Posudio sam prijateljici butru da ode do stana jer je svoju zaboravila i kontrola joj je uzela moju butru koji je postupak za to ona je dobila kaznu, a šta je sa mojom butrom!? Kad je ja mogu podić.
hvala

Poštovani!

Vezano za Vaše pitanje na forumu o korištenju personalizirane kartice, od strane druge osobe moram Vam odgovoriti sljedeće:

Temeljem Članka 35. Društvenog ugovora, Direktor Društva je dana 14.12.2009. godine donio odluku :

Da onaj korisnik personalizirane, subvencionirane vozne kartice, na čije ime ista glasi, a za kojeg se utvrdi da ju je zloupotrijebio, na način da je istu dragovoljno ustupio drugoj osobi, GPP d.o.o. će ukinuti pravo na korištenje iste za razdoblje i to:

- Za srednjoškolce za vrijeme trajanja tekuće školske godine
- Za studente za vrijeme trajanja akademske godine

Za sve ostale korisnike personaliziranih, subvencioniranih voznih kartica, koji ih na gore navedeni način zloupotrijebio, pravo korištenja istih GPP d.o.o. će ukinuti na razdoblje od 1 godine dana.

Navedeni korisnici mogu, u razdoblju za koje su izgubili pravo korištenja personaliziranih voznih kartica, kupiti personalizirane vozne kartice, ali samo po cijeni opće kartice, sukladno važećem Cjeniku GPP d.o.o.

S poštovanjem,

Novi postPostano: uto svi 18, 2010 12:31 pm 

A dajte ljudi, čemu takva rigoroznost..? Oni koji su imali sreće da ih ne uhvatite vozaju se cijelo vrijeme s tuđom butrom, a sad klincima koji idu u školu/studiraju tako odrapit... thumbdown

Razumijem da za sve postoje kazne, zakoni ovo-ono, ali stvarno se nadam da će dečku butra biti vraćena bez ikakvih drastičnih kazni... 001_smile

Novi postPostano: čet svi 27, 2010 11:27 am 

slika

Mislim da jedan kontrolor ne bi trebao izgledati kao spadalo...već biti uredan jer predstavlja svoju firmu. A ovaj dečko na slici baš i nije oličenje toga, zar ne?

"Ubolo" me u oko kad sam prekjučer bila u busu pa sam vidjela kako izgleda...košulja skoro do koljena - izvađena iz hlača, PATIKE na nogama, skejte...whatever...i kad se sve to zbroji, lik izgleda kao klinac koji se spremio za maškare...službena košulja, službene/svečane hlače i patike NIKAKO ne idu zajedno!! Zar kod vas ne postoji nekakav dress code?

One tete kontrolorke su uvijek bile lijepo sređene, baš kao gospođe, kako im i priliči...a ovaj lik izgleda kao reper-maškara (dok stoji ovo sve izgleda još komičnije)...kao kad ih mame obuku pa se oni unerede... 001_smile

Što bi bilo kad bi tete kontrolorke onako nabacile Starke i izvadile košulje iz hlača...i onda rekle: "Karte na pregled!" Hehehe... 001_smile

Ovu sam sliku imala prilike jučer uslikati u tramvaju kad sam išla prema trgu, a taman se dan prije dobro nasmijala kad sam ga vidjela u busu...još ga je neki čovjek u jugovcu pitao kao tko je, da mu pokaže kontrolorsku karticu, tako nešto...valjd mu ni on nije vjerovao da je kontrolor, hehe. 001_smile

Ako dečko ovo vidi, nek ne zamjeri...ali mislim da bi za svoj (fino plaćen) posao mogao za promjenu izgledati kao što je to po pravilima. Osim ako nema debelu vezu, onda može i u bermudama pregledavati karte. 001_smile

Novi postPostano: čet svi 27, 2010 11:57 am 

Joj Stela ne zamaraj ljude glupostima ;)

Novi postPostano: čet svi 27, 2010 12:03 pm 

bosutsko91 je napisao/la:

Možda je tebi glupost...ali onda vjerojatno ne kontaš bit moga posta...da vidiš lika uživo, i ti bi se dobro nasmijao...

Što da ti cipelić dođe i kaže: "Mali, daj osobnu!" A ima skejte, izgleda ti k'o maškara i sad bi ti trebao misliti da je to policajac... 001_smile Ljudi trebaju svoj posao shvatiti ozbiljno. Pravila i postoje da se poštivaju, a ne da se nitko ne obazire na njih, zar ne? Može onda i vozač busa obuti japanke, jer su njemu baš cool i udobne. 001_smile

Novi postPostano: čet svi 27, 2010 12:36 pm 

Stella je napisao/la:

Možda je tebi glupost...ali onda vjerojatno ne kontaš bit moga posta...da vidiš lika uživo, i ti bi se dobro nasmijao...

Što da ti cipelić dođe i kaže: "Mali, daj osobnu!" A ima skejte, izgleda ti k'o maškara i sad bi ti trebao misliti da je to policajac... 001_smile Ljudi trebaju svoj posao shvatiti ozbiljno. Pravila i postoje da se poštivaju, a ne da se nitko ne obazire na njih, zar ne? Može onda i vozač busa obuti japanke, jer su njemu baš cool i udobne. 001_smile

Poznajem ga osobno ;)
Njegov izbor kak će se oblačit, ja ne znam šta tebi smeta tu, on će se obuci kak zeli a ne kak mu ti kazes, ko zna kak se ti oblacis ;)
I mislim da imas puno puno pametnijih stvari za bavit se u svom zivotu od komentiranja ko se kako oblaci ;)

Novi postPostano: čet svi 27, 2010 1:03 pm 

Stella je napisao/la:

Poznajem ga osobno ;)
Njegov izbor kak će se oblačit, ja ne znam šta tebi smeta tu, on će se obuci kak zeli a ne kak mu ti kazes, ko zna kak se ti oblacis ;)
I mislim da imas puno puno pametnijih stvari za bavit se u svom zivotu od komentiranja ko se kako oblaci ;)

Pa zar ne kontaš u čemu se stvar?! Očito ne. Prema tvome izgleda da se svatko može oblačiti kako želi na radnom mjestu/za vrijeme radnog vremena...

Pa dobro da doktori ne oblače kupaće kostime, jer je to nihov izbor, hehe. :)

Da se razumijemo, nisam ni jednom naglasila kako da se on oblači privatno - baš me boli briga za to...samo govorim za dress code za vrijeme radnog vremena.

A pošto ga znaš, razumljivo je zašto ga tako braniš...jer NITKO ne može samovoljno odlučivati kako će se oblačiti na poslu (dobro, samo oni na višim pozicijama), za sve postoje pravila, samo je razlika u tome da ih se netko pridržava, a netko ne.

Kontaš? :)

Mislim, bilo tko razuman shvatit će o čemu pričam... 001_smile

Zadnja izmjena: Stella; čet svi 27, 2010 1:24 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Novi postPostano: čet svi 27, 2010 1:15 pm 

Ma nek se admini zabavljaju s tobom, ja neam zivaca

Novi postPostano: čet svi 27, 2010 1:17 pm 

Pa vidim da je problem jer sam ja nešto napisala jer me nitko ne shvaća ozbiljno i ne prihvala moje sugestije i sl.

Boli me briga tko što misli, ali isto tako ja kao zaposlenica, recimo npr. hotela, ne bih mogla doći neuredna u službenoj uniformi i skejtama. To bi bila sramota, i naravno, tako što mi ni ne pada na pamet, imam mozga da tako što ne napravim! 001_smile

I da me netko kritizira, svaka bi mu bila na mjestu jer bi imao pravo na to.

Novi postPostano: čet svi 27, 2010 1:24 pm 

Stella je napisao/la:

Pa vidim da je problem jer sam ja nešto napisala jer me nitko ne shvaća ozbiljno i ne prihvala moje sugestije i sl.

Boli me briga tko što misli, ali isto tako ja kao zaposlenica, recimo npr. hotela, ne bih mogla doći neuredna u službenoj uniformi i skejtama. To bi bila sramota, i naravno, tako što mi ni ne pada na pamet, imam mozga da tako što ne napravim! 001_smile

I da me netko kritizira, svaka bi mu bila na mjestu jer bi imao pravo na to.

Prvenstveno se brini za sebe, druge ce se sami za sebe pobrinit ;)

Novi postPostano: čet svi 27, 2010 1:26 pm 
Site Moderator

I kontrolori imaju kontrolu, a slika će sigurno biti na razmatranju, pa ako se utvrdi da je dotični prekršio pravilo službe.... [cursing [mad5 [nono [smash ...... [blushing [crying [cryin

Novi postPostano: čet svi 27, 2010 1:29 pm 

T3PVO je napisao/la:
I kontrolori imaju kontrolu, a slika će sigurno biti na razmatranju, pa ako se utvrdi da je dotični prekršio pravilo službe.... [cursing [mad5 [nono [smash ...... [blushing [crying [cryin

Samo nek se dečko pobrine da se na poslu obuče da izgleda kao kontrolor i sve 5! Ne želim da se ikoga sankcionira ili nešto sl., ali valjda bi i on sam trebao znati da neke stvari jednostavno ne idu zajedno i što priliči jednoj zaposlenoj osobi koju svi svakodnevno viđaju na radnom mjestu, jer je ogledalo firme - that's all.

Pozdrav! 001_smile

Novi postPostano: uto ožu 15, 2011 11:27 am 

Stella, hehe, a da vidiš sad tog kontrolora što je uredan :D
hehe
Svaka bi ga mama za zeta poželjela :P
Šalim se.
Al' skontala sam po tvojim komentarima,upitima itd, ti svašta uočiš :D

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103