Sada je: ned stu 18, 2018 2:29 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vrijeđanje putnika
Novi postPostano: uto ožu 03, 2009 3:39 pm 

Pozdrav!
Danas sam prisustvovala jednoj ne baš ugodnoj vožnji. Jedan vozač, ne znam ime, no znam da je vozio autobus za B. Brdo u 12:20, jednu gospođu je nazvao "glupačom" jer mu je rekla da joj stane na stanici koju je vozač propustio, na slijedećoj stanici isto nije stao te djevojci koja mu je vikala da stane vikao je da joj neće stati jer nije pritisnila gumb, iako je stvarno bilo očito da želi izaći te joj bezobrazno vikao neka se nauči reda i nek sad šeta.. Mislim, taj vozač se uvijek bahati i dere se na putnike, ali ovo je ipak previše..

Naslov: Re: Vrijeđanje putnika
Novi postPostano: sri ožu 04, 2009 7:52 am 
Site Moderator

Pozdrav!
Ovdje u Gpp-u također osuđujemo takvo ponašanje pojedinih djelatnika iagree i sustavno radimo na tome da se to dovede u red, ali uvijek ima pojedinaca koji "iskaču" iz gomile biggrinjester i svojim ponašanjem stvaraju lošu sliku o svim djelatnicima (a sigurno nije tako). Kao što sam navodio u ranijim postovima, nama je teško 24h na dan kontrolirati 200-tinjak vozača sa 6 ljudi, i zbog toga nam je potrebna pomoč putnika koji su na neki način oštečeni ili povrijeđeni, a to je moguće samo da osobno dođu i podnesu prijavu protiv dotičnog djelatnika. Anonimne prijave poput ove ne možemo uvažiti (može je napisati i netko tko je nprm. u nekoj privatnoj zavadi sa vozačem, pa mu želi na ovaj način napakostiti), jer naravno da će vozač reći da to nije istina kada ga se bude pitalo o nekom događaju Angel_anim (uglavnom dobiju kazne na plaći, a to će onda svim silama pokušati osporiti), pa je onda jedini način sučeljavanje putnika i vozača driving .

Novi postPostano: pon ožu 09, 2009 1:48 am 

Zahvaljujem na vašem odgovoru. Naravno da ne možete kontrolirati ponašanje vozača, možete jedino opomenuti vozača da pripazi na ponašanje jer bez obzira kakav je dan imao (svatko ima loše dane) takvo ponašanje nije u redu i bilo bi lijepo da se ne ponavlja. Što se tiče prijave, nikako ju ne bih podnijela iz više razloga, posebice što je danas svakome potrebna svaka kuna, gospodin ju ima priliku zaraditi, što mnogi nemaju, a radeći svoj posao kako treba neka i nama vožnju busom učini normalnom, a ne mjestom gdje se naživciraš. Srdačan pozdrav

Novi postPostano: sub ožu 28, 2009 6:36 pm 

Ne znam gdje bih uvrstila ovo svoje pitanj'ce, pa sam ga zato smjestila pod razno 001_smile ..
Naime, zanima me gdje mogu naći Pravilnik prema kojemu nam pišu kazne u tramvajima i autobusima, točnije Odluke o prijevozu putnika u javnom gradskom prometu na području općine Osijek? Gdje su navedene sve te odredbe?
Unaprijed se zahvaljujem. driving

Novi postPostano: ned ožu 29, 2009 10:19 am 
Site Moderator

To češ morati nazvati firmu (228-300) i tražiti Šefa sigurnosti i kontrole (Anto Mijić). On će ti vjerovatno moći ponuditi najbolji odgovor.

Novi postPostano: uto sij 04, 2011 1:39 pm 
Site Moderator

Ovo mi se učinilo prikladno za ovaj topic :lol: :

Uđe žena s malim djetetom u autobus. Vozač autobusa joj kaže:
'Joj, to je najružnije dijete koje sam ikad vidio!'
Žena sjedne u zadnji dio busa sva crvena od bijesa i kaže čovjeku do sebe:
'Vozač me upravo uvrijedio!'
A ovaj joj kaže:
'Idi naprijed i pošalji ga u neku stvar, a ja ću ti pričuvati majmuna.'

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103