Sada je: pet pro 14, 2018 5:34 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: filipovica
Novi postPostano: pet vel 15, 2008 10:23 am 

Postovani,

prije cca. godinu dana sam postavio pitanje na tadasnjem vasem forumu o uvodjenju linije za naselje Filipovica uz autotrznicu. Dobio sam odgovor da je u postupku nabavka novih autobusa (koji su stigli) i do pocetka sk.god. 2007/08. ce biti uvedena linija. Medjutim, sve je ostalo na obecanju. Sto je s tim? Planira li se uvodjenje linije? Sada do najblize stanice imamo cca 1.5 km neosvjetljenih staza.

Pozdrav

Naslov: Re: filipovica
Novi postPostano: sub vel 16, 2008 2:06 am 
Site Admin

Ovo moram provjeriti u ponedjeljak s nekim stručnim, ja ti stvarno ne mogu reči ništa konkretno ali evo potrudim se u ponedjeljak saznati što više.

Naslov: Re: filipovica
Novi postPostano: pon vel 18, 2008 6:14 pm 
Site Admin

Evo dobio sam neke odgovore na tvoje pitanje.
Nemamo nekakav projekt koji bi rješio GP prema Filipovici u ovom trenutku, ovo se je razmatralo ali kako je prema Filipovici loše rješena infrastruktura i nije moguće to rješiti na jednostavan način a i GPP je ušao u više velikih projekata ipak će te još morati pričekati.Jedan naš autobus ide tamo po Školsku djecu (Organizirani prijevoz školske djece) i njemu je to dosta problematično, tako da nismo imali nekakav konkretan prijedlog prema Gradskom poglavarstvu za otvaranje ovakve linije(inače otvaranje linija prema određenim dijelovima je na nivou samog Grada Osijeka, mi eventualno donosimo prijedlog)

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103