Sada je: ned lis 20, 2019 4:56 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 245 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Butra od danas
Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 8:34 pm 
Site Admin

Znam da ste svi ljuti zbog tih gužvi kod izrade, ali vjeruj, nema te organizacija koja će napraviti 40 000 kartica bez gužvi.

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 8:42 pm 

admin je napisao/la:
Znam da ste svi ljuti zbog tih gužvi kod izrade, ali vjeruj, nema te organizacija koja će napraviti 40 000 kartica bez gužvi.

pa mogli ste npr staviti da se kartice izradjuju na gajevom pa u jegerovoj ili npr jos par ureda u gpp-u heh sve se moze kad se hoce

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 8:47 pm 
Site Admin

Pa u Jagerovoj se i izrađuju kartice, a na ostalim mjestima je to nemoguće napraviti jer se radi o kioscima od 2 kvadratna metra u kojima bi trebalo postaviti stol sa računalom, platnom i fotoaparatom i da po mogućnosti ljudi ne moraju stajati na tako prometnoj cesti kao što je ona na Gajevom, nema to smisla, napravili smo što smo mogli, strpite se sada malo šta da se radi.

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 8:49 pm 

admin je napisao/la:
Pa u Jagerovoj se i izrađuju kartice, a na ostalim mjestima je to nemoguće napraviti jer se radi o kioscima od 2 kvadratna metra u kojima bi trebalo postaviti stol sa računalom, platnom i fotoaparatom i da po mogućnosti ljudi ne moraju stajati na tako prometnoj cesti kao što je ona na Gajevom, nema to smisla, napravili smo što smo mogli, strpite se sada malo šta da se radi.

a doro sam kazem niko nevoli gubit vrijeme bzvz jos sigurno stajuci u gppu...ugl ja inace imam puno sati pa jel bi ja mogo dobi kaku ispricnicu iz gppa kad bi izosto par sati da napravim tu socijalnu karticu?

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 8:49 pm 

admin je napisao/la:

i da isli mi do jegerove danas tamo popodne neznam oko kolko h nema zive duse tamo :S ili se tam negdje sakrila radnica gppa :D

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 8:53 pm 
Site Admin

A ne znam šta bih ti rekao 001_smile , inaće dobijete ispričnice, ali one tamo gospođe što pomažu dečkima kod izrade su pred pucanje zbog pritiska i količine uvreda koje dobiju dnevno, tako da teško da bi ti stigle pisati ispričnicu, a morao bi opet stajati u redu za nju banghead , a ako ideš preko reda spopast će te oni koji stoje u redu, jednostavno nemam nekakvo rješenje eto šta da ti kažem :roll:

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 8:56 pm 

admin je napisao/la:
A ne znam šta bih ti rekao 001_smile , inaće dobijete ispričnice, ali one tamo gospođe što pomažu dečkima kod izrade su pred pucanje zbog pritiska i količine uvreda koje dobiju dnevno, tako da teško da bi ti stigle pisati ispričnicu, a morao bi opet stajati u redu za nju banghead , a ako ideš preko reda spopast će te oni koji stoje u redu, jednostavno nemam nekakvo rješenje eto šta da ti kažem :roll:

Moze jos pitanje koje je radno vrijeme tam u remizi di izradjuju ono ak rade sad odo ja sad tam da izradim to?!?valjd nebi bilo guzve :D

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 8:59 pm 

ma de te kartice su pravo sranje...u busu na stanici cekam 5minuta da izadem, cisto sranje.. koji qurac mi moramo 1. biti s tim sranjima, sada ce nas sve mjesecna izac 3 puta skuplje

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 9:03 pm 
Site Admin

Napravili su sad nekakav sistem sa brojevima, podjele ujutro i i u 14,00 po stotinjak brojeva, tako da znaš kada otprilike da dođeš kako ne bi morao čekati, predlažem ti da se zaletiš i u jednom od ta dva termina pokupiš si broj, to ti je najbolje što ti mogu savjetovati. Sada više ne rade, jer sad moraju cijelu noć puniti vrijednosne kartice za vozače, i tako 24 sata dnevno frown2

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 9:04 pm 

ma stvarno strasno to i kad ulazis u bus moras cekat da uhvati senzor cip jos svaki put neuhvati ma strasno...jos onaj u vijestima veceras kaze kao nest da je 95 koisnika tih kartica iz ocijeka i kao prigradskih naselja ma strasno...sto je ima stvarno dosta u osijeku ali lega moj pogledj ti odbosutskog pa briest antuniovac ivanovac laslovo pa tenje do cepina ima i tu rulje kojima se neisplati ta kartica stvarno preskupo

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 9:06 pm 

admin je napisao/la:
Napravili su sad nekakav sistem sa brojevima, podjele ujutro i i u 14,00 po stotinjak brojeva, tako da znaš kada otprilike da dođeš kako ne bi morao čekati, predlažem ti da se zaletiš i u jednom od ta dva termina pokupiš si broj, to ti je najbolje što ti mogu savjetovati. Sada više ne rade, jer sad moraju cijelu noć puniti vrijednosne kartice za vozače, i tako 24 sata dnevno frown2

a xxxxxx eto vidis ujutro sam zauzet a nastava mi pocinje u 13h et jbiga a ja necu placat karticu u busu dok se vozim ja pokazem vozacu sto imam onu potvrdu za beslatnu karticu pa me pusti :D

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 9:10 pm 
Site Admin

Pa da, to napravi dok ne stigneš izraditi i OK.

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 9:16 pm 

taj nowi sistem je teškooo sranje...nek svi oproste na izrazu,ali kad je...majke mi prejadno je...

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 9:27 pm 

evo i mene.ta butra je čista glupost.još ne samo meni nego i svima bude neka pogreška u prijavi!!!a i vozači sami priznaju daim aparati ne valjaju.evo za primjer mene skoro vozač nije pustio u bus, jer mi je izbila pogreška pri prijavi.moro sam mu pokazat da ne muljam, na što se i sam uvjerio.

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 9:33 pm 

ha..pa da pocnemo....aj za pocetak recimo da shvacam guzve (zato sam kupio talon za 9 mjesec pa se furam sa starom mjesecnom )....sve mi je jasno zasto je uvedeno treba se para...ajd shvacam......al jedno mi nije jasno zasto koji k*** mi srednjoskolci moramo isto da pistimo s tim pizdarijama jel nije jednostavnije bilo da mi srednjoskolci ostanemo na starim mjesecnama i vozamo se kolko ocemo ?????

e da i nisam skonto mi kupimo za 55 kunića mjesecnu i jel nama skida onda on tih 1.30 po kilometru?

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 9:34 pm 

JA MISLIM DA JE 0.40kn po stanici ...

Naslov: Čepin - butra& busevi
Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 9:43 pm 

Pozdrav! 001_smile
Imam nekoliko pitanja u vezi novog sistema,
danas sam kupila tzv. jednokratnu butru, kako mi je vozač pojasnio, i ona je 40 kn, za 20 kn imam se pravo vozit. Nakon isteka roka, bacam li ju i kupujem novu ili je mogu nadopunit u gpp-u? [blushing
tokom današnje vožnje praktički svaka druga osoba je imala neispravnu karticu, jer u toj cijeloj gužvi aparat(ne znam mu točno ime) se valjda zaglavio, i sada bi ostali ljudi trebali čekat dok nama ne prihvati?većina ljudi nije popila svoju jutarnju kavicu i stanje u busu nije ugodno!
ovo sad malo je škakljivo pitanje ali mislim da malo je ovaj sistem nelogičan, mi čepinćani plaćamo 384 tj 270 kn kartu, a briješćani koji se voze našim busom imaju manju cijenu, ok je to što oni izlaze ranije i to mi je jasno što oni imaju manju cijenu butre(i jasno mi je što im nitko ne može zabraniti da ulaze u čep. bus), ali opet među nama se postavlja pitanje jel nije pravednije da mi imamo posebno odvojen bus od njihovog,jer mi plaćamo više, mi se gužvamo s njima, trebali bi imat bus koji vozi od osijeka do čepina, bez da staje u briješću! incazzato ako već plaćamo toliku cijenu
ne bi li možda trebali imat i bolje buseve, makar koliko-toliko urednije, a ne gledat hoćemo li sjest na nečiju pljuvačku ili žvakaću! crazy [cursing
nitko još od nas ne zna koliko će ovo potrajat,ali velik broj ljudi je za to da se počne pregovarat s drugim autobusnim prijevoznicima, prvenstveno zbog cijena i nejasnog sistema, zanima me hoće li se cijena smanjit kad gpp svoje dugove otplati?ili makar obnovi buseve...

unaprijed hvala na odgovorima! 001_smile

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 9:54 pm 
Moderator

fudjy_jug2 je napisao/la:

e da i nisam skonto mi kupimo za 55 kunića mjesecnu i jel nama skida onda on tih 1.30 po kilometru?

Mjesečna je kao što je bila,ne skida ništa!

Dajte ljudi,strpite se malo da se sistem i mi uhodamo,pa tek je prvi dan i normalno da nije sve savršeno! ;)

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 10:00 pm 

Jura je napisao/la:
fudjy_jug2 je napisao/la:

Mjesečna je kao što je bila,ne skida ništa!

Dajte ljudi,strpite se malo da se sistem i mi uhodamo,pa tek je prvi dan i normalno da nije sve savršeno! ;)

znaci ja prakticki nemoram da provlacim karticu jer je beskorisno zato sto mi nista neskida

Novi postPostano: pon ruj 01, 2008 10:04 pm 

daj Jura nemoj lovit fazane tu nama..svjestan si i sam da je to shit,jeheni shit...daj lega jedini to imamo...sanader i seljacine pokusavaju napraviti modernu hrvatsku...a to je nemoguce...jer mi SMO BALKAN!! I želim biti balkanac...PONOSIM SE STO SAM BALKANAC...

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 245 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103