Sada je: sri ruj 18, 2019 4:58 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 245 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nešto o Buscard sustavu
Novi postPostano: sri lis 01, 2008 5:41 pm 

1. dobro znam sta pricam,za razliku od nekih
2.to je njihov problem
3.ja nisam nist govorila za cijene,naprotiv svaka cast bilo je i vrijeme
4.bas me zanima kakave su to ankete i gdje su one napravljene..te ankete sigurno nisu radili medu studentima i ucenicima,nego medu umirovljenicima ili radnicima gpp-a..bez pretjerivanja,ja nisam naisla niti na jednu osobu koja je rekla ista pozitivno o butrama i cijelom tom novom sustavu,a pricala sam s puno ljudi...
5.to pri ulazu/izlazu nikako ne traje 2 sekunde i to nije njihov problem vec gppov,al necu sad o tome..
6.ti ocito nekog imas u gppu ili i sam radis tamo,pa ih zato stalno branis..istina dobili smo manje cijene,al i duze redove pri produzivanju odnosno pravljenju butri...sto ce biti krajem 11. mjeseca kada svi studenti,ucenici,radnici,penzioneri budu htjeli produziti butre na samo 2,3 mjesta????
"Daj razmisli malo, sigurno je tetama u GPP-u lijepo trpiti uvrede, vrijeđanja a ono red od cca najmanje 50 ljudi, ili da im netko kaže ne prodajte karte, dobiti ćete nove cjenika a cjenicima ni traga ni glasa.) Sram vas bilo. Stvarno ima svakakvih ljudi za nepovjerovati."
-ovo mi je mucno komentirat al ipak ocu...tko je uopce spomenio tete u gppu????ako mislis da ces mi s tim nabit griznju savjesti e pa neces,jer postoji puno drugih ljudi koji takoder trpe uvrede na radnom mjestu...zasto bi mene bilo sram i bilo koga drugog????zato sto zelim napravit butru a nemogu jer se doticna gospoda nisu smislila na vrijeme dogovorit cijene???zato sto se doticnoj gospodi prdnilo pa su u roku mjesec dana u gradu koji broji cca 120 000 ljudi sa opcinama itd smislili uvest totalno novi sustav i pri tome napravili totalni kolaps????ili mozda zato sto sam kritizirala nesto sto se smije kritizirat???ili pak ne?

Naslov:
Novi postPostano: čet lis 02, 2008 11:19 am 

jel pocela prodaja mjesecnih za studente?

Novi postPostano: čet lis 02, 2008 12:10 pm 
Site Admin

Počela je, možete doći ili kod nas u Prodaju karata ili u Jagerovu (naše prodajno mjesto)
Izmjenila se cijena za studente grada Osijeka: I zona - 55kn, II zona - 60kn, III zona - 70kn.

Novi postPostano: čet lis 02, 2008 4:11 pm 

ninaa9 je napisao/la:
4.bas me zanima kakave su to ankete i gdje su one napravljene..te ankete sigurno nisu radili medu studentima i ucenicima,nego medu umirovljenicima ili radnicima gpp-a..bez pretjerivanja,ja nisam naisla niti na jednu osobu koja je rekla ista pozitivno o butrama i cijelom tom novom sustavu,a pricala sam s puno ljudi...

Radi se o internet anketi, a kao što je poznato, najveći broj korisnika interneta su umirovljenici. :lol:

ninaa9 je napisao/la:
zato sto zelim napravit butru a nemogu jer se doticna gospoda nisu smislila na vrijeme dogovorit cijene???

Dotična gospoda koja se dogovaraju o cijenama ne sjede u GPP-u.

Novi postPostano: čet lis 02, 2008 4:43 pm 

ono sto pise u danasnjem glasu je pravi stav gradana,a ne neka internet anketa..ja ni nisam rekla da su ta doticna gospoda iz gppa..al mogli su ih malo pozurit...nisu ni oni nemocni...

Novi postPostano: čet lis 02, 2008 5:25 pm 

ninaa9 je napisao/la:
ono sto pise u danasnjem glasu je pravi stav gradana,a ne neka internet anketa..ja ni nisam rekla da su ta doticna gospoda iz gppa..al mogli su ih malo pozurit...nisu ni oni nemocni...

Da je u gradu na vlasti HDSSB, a ne HSP, anketa u Glasu bi vjerojatno pokazivala sasvim drugačije rezultate. 001_smile .

Što se tiče odnosa Grada i GPP-a, Grad je gazda GPP-u, a ne obratno. Grad može požurivati GPP, a ne obratno.

Novi postPostano: pet lis 03, 2008 1:57 pm 

uglavnom,što god..sve je rečeno u današnjem glasu..

Novi postPostano: ned lis 05, 2008 12:35 am 

T3PVO je napisao/la:
Mjesečna karta se i zove zbog toga što se svaki mjesec mora ovjeravati, bez obzira platio je ti ili netko drugi. Putnici koji ne žele to svaki mjesec raditi, kupe ili ako imaju povlastice dobiju godišnju kartu i onda se voze cijele godine bez razmišljanja o odlasku na kioske!!! ;)

Sve je ovo lijepo i točno što pišeš i nema greške osim u činjenici da ste ukinuli godišnje karte i na taj način tjerate dio ljudi da prijeđu na mjesečne karte i čekanje u gužve će se povećati. Znam da je cilj GPP-u skupiti više novaca (što je i razumljivo jer taj novi sustav puno košta) no zašto su ukinute godišnje karte pa makar koštale kao 12 mjesečnih (inače su koštale kao 10 mjesečnih)? Prije sam se vozio neopterećen potrebom za kupovanjem mjesečnog talona, a i GPP je profitirao jer sam mu plaćao kartu unaprijed za godinu dana. Stvarno ne kužim tko je i zašto došao do te odluke, tim više, što godišnje karte i dalje postoje (za umirovljenike, slijepe osobe, osobe koje su puno puta dale krv).

Mislim, ako meni nije problem dati novac unaprijed i sve je digitaliziriano, kako onda "teta" na šalteru jednostavno ne može staviti rok trajanja karte 12 mjeseci umjesto 1 mjesec? Ima li tu pomoći ili je takva odluka GPP-a konačna?

Novi postPostano: ned lis 05, 2008 9:46 am 
Site Moderator

Heh, to sam napisao prije odluke o ukidanju godišnjih karata, potpuno razumijem i opravdavam tvoje negodovanje, ukoliko bude nekih promjena na vrijeme ćete biti obaviješteni!!

Novi postPostano: pon lis 06, 2008 11:08 am 

Mene jako ova priča smeta ali o tome sam već i ne bih se ponavljao...

Samo mali update:
1. osobe koje rade u Remizi su izuzetno ugodne (svaka čast) ali i prilično depresivne... Naime, i ja sam pitao o mogućnosti za uplatu 2-3 ili više mjeseci na što mi je zaposleni odgovorio - "Da, i mi smo im to pričali ali od svega toga ništa..." - znači, oni se trude ali oni koji ih trebaju slušati ili ne čuju ili rade nešto na tome ili nemaju (ili ne znaju kako da to naprave) moć da išta promjene
2. plaćanje (u današnje vrijeme nečuveno - samo još u pekari kod Kajtazija) - samo KEŠOM ili Dinersom
3. Uplata mjesečne karte - SAMO na dva mjesta?!?! Ne kužim u čemu je problem sa ostalim "buksama" npr. u Višnjevcu... Naime, ako je sve HIGHTECH/SPACETECH/Wireless/GPS/GSM/GGG - zašto je problem povezati glupu buksu sa Remizom (nekim serverom)

I jedan od danas:

Dijete, prvi razred vozi se tramvajem. I vozač tramvaja mu ne stane na njegovoj stanici nego protutnja kao kreten! Nije bila gužva i dijete je stajalo na izlazu!
Naravno, dijete je bilo izvan sebe, plakalo je i mi smo mu pomogli da se snađe.

Ajde, moji zagovornici GPPa i divnih GPPovaca - probajte mi to objasniti!
U vrijeme škole, dijete, prvi razred vam uđe u tramvaj i vi protutnjate kroz stanicu!

Eh, balkanska krčma! Možda će to dijete naučiti nešto, "Što te ne ubije ojača te" ali - GPPovci su samo balkanci ko' i svi mi ostali!

P.S.
I gdje je onaj koji je zagovarao da "Osječki GPP ima najniže karte"... Da vidim tu njegovu kalkulaciju...
Mrzim takav ofrlje pristup... Kao onda kada je neki političar bubnuo da "mi imamo među najnižim cijenama goriva u EU" i Radio plus se potrudio i pronašao da smo bili na mjestu 22 od 25 po cijeni goriva u EU.
Mrzim takve pristupe ali ću ih upotrijebiti ovdje:
"Znate li da je nezavisna anketa oko 10.000 Hrvata pokazala da je osječki GPP na visokom 3. mjestu najlošije organizirane firme u Hrvatskoj!"

Novi postPostano: pon lis 06, 2008 2:39 pm 

Štovana i nadasve cijenjena gospodo!
samo jedno pitanje,možda mi je promaklo... Kada (i da li uopće?) stoji u planu punjenje butre kod vozača u autobusima i tramvajima??
naime,nama koji ne živimo u "Gradu našem lijepom" MALO JE NEZGODNO ići do Hadrijanove ili Jegerove čekati u gužvi da bi se to odradilo... blink
Hvala lijepa! 001_smile

Novi postPostano: pon lis 06, 2008 3:55 pm 
Site Moderator

ivkica je napisao/la:
samo jedno pitanje,možda mi je promaklo... Kada (i da li uopće?) stoji u planu punjenje butre kod vozača u autobusima i tramvajima??
naime,nama koji ne živimo u "Gradu našem lijepom" MALO JE NEZGODNO ići do Hadrijanove ili Jegerove čekati u gužvi da bi se to odradilo... blink
Hvala lijepa! 001_smile

Uh [blushing , postoji u planu i treba početi uskoro (nadam se da će početi što prije jer vjerujte i nama je već dosta pitanja i odgovora), samo da gospoda iz gradskog poglavarstva daju zeleno svijetlo :mrgreen: !

Novi postPostano: pon lis 06, 2008 6:07 pm 

bres je napisao/la:
I gdje je onaj koji je zagovarao da "Osječki GPP ima najniže karte"... Da vidim tu njegovu kalkulaciju...

Poduke iz matematike se naplaćuju. 001_smile

Novi postPostano: uto lis 14, 2008 7:39 pm 

T3PVO je napisao/la:
ivkica je napisao/la:
Hvala lijepa! 001_smile

Uh [blushing , postoji u planu i treba početi uskoro (nadam se da će početi što prije jer vjerujte i nama je već dosta pitanja i odgovora), samo da gospoda iz gradskog poglavarstva daju zeleno svijetlo :mrgreen: !

eto,hvala lijepa na odgovoru...samo još jedno: u jutarnjim tramvajima (znači onim oko pola osam ujutro i oko pola dva popodne,kad učenici idu u školu i iz škole),još uvijek su užasne gužve... grrrr jel ima lijeka? 001_smile
ali,sama ideja buscarda ima nade,nije loša...
a gospodi iz Poglavarstva poruka: "Ajmo ljudi malo raditi!" Pa-pa!

Novi postPostano: sri lis 15, 2008 6:43 am 
Site Moderator

Taj problem sa gužvama je vječno pitanje koje će se povlačiti dok god ljudi (naši vlasnici-Grad Osijek) koji odlučuju o kupovini novih vozila to ne shvate, a to znači da se sa takvim pitanjima treba obratiti na njihovu adresu. Tramvajski promet je riješen na način da se u tim špicama ubacuju dodatna vozila, tako da polasci budu češći i sa manjim razmakom između vozila, ali takav slučaj nije sa busevima pošto njih imamo "na knap". Nadamo se da će se nešto popraviti sa nabavkom novih autobusa (prema najavama radi se o 20-ak novih vozila), a isto tako u to vrijeme će se moći vidjeti i prvi statistički podaci koje imamo od butri,a vezani su za broj putnika u određeno vrijeme na određenim voznim redovima!

Novi postPostano: sri lis 15, 2008 10:30 pm 
Moderator

Kada će proraditi online praćenje vozila?

Novi postPostano: sub lis 18, 2008 6:22 pm 

ivkica je napisao/la:
Hvala lijepa! 001_smile

Pozdrav.
Zanima me isto pitanje i dali je u planu omogućavanje drugih mjesta za nadopunjavanje butri, npr Jug 2? Inače podržavam ovaj sustav sa svim njegovim prednostima i manama ali ovo sa ograničenim prodajnim mjestima (mislim na obične karte) je veliki minus u odnosu na stari sustav.

Novi postPostano: sub lis 18, 2008 6:34 pm 

Da li GPP ima u vidu omogućiti korisnicima radničkih/studentskih/učeničih mjesečnih karata plaćanje istih karata za mjesec unaprijed npr. npr. prilikom punjenja za 11.mj. punjenje i za 12.mj.?

Novi postPostano: sub lis 18, 2008 8:20 pm 
Site Admin

Nadopuna vrijednosnih kartica je moguća od 20.listopada 2008 god. ( Ponedjeljak) u svim vozilima Gpp-a, tako da extra prodajna mjesta neće biti ni potrebna, nadopuna se vrši na zahtijev vozaču, predefinirani iznosi su: 10, 20, 50 i 100 kn, potrebno je znaći reći vozaču da želite nadopuniti karticu za X kuna, nakon što on obavi nekakave svoje radnje na ulaznom validatoru se pojavi: "NADOPUNA KARTICE ZA X KN - Molimo prislonite karticu", prislonite karticu zadržite je dok traje zvučni signal, izađe račun i to je to.

Dogy je napisao/la:
Da li GPP ima u vidu omogućiti korisnicima radničkih/studentskih/učeničih mjesečnih karata plaćanje istih karata za mjesec unaprijed npr. npr. prilikom punjenja za 11.mj. punjenje i za 12.mj.?

Uskoro imamo u planu omogućiti produženje svih mjesečnih kartica za najvjerojatnije max. 3 mjeseca unaprijed, biti će te obavješteni o ovome preko web stranice.

Novi postPostano: uto lis 21, 2008 8:01 pm 

dobar dan!
jel mi studenti možemo i za 11. mjesec kupiti talon za staru mjesečnu kartu?

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 245 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103