Sada je: sri kol 12, 2020 7:42 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: m.gpp-osijek.com
Novi postPostano: ned lis 02, 2011 5:44 pm 

Ne znam kakvi su planovi za budućnost ove web adrese na kojoj se mogu vidjeti dolasci tramvaja i autobusa u svakom vremenu na bilo koju stanicu, ali mislim da ju nitko nije dirao već par mjeseci (ili godina). Ima dosta grešaka, jedna od njih je prilikom odabira na liniji 2, stanicu "Krbavska", na slici se pokažu krive stanice. Autobusna linija Tvrđavica - Laslovo ne postoji odavno. Ili bi bilo dobro dodati još neke linije prema Bijelom Brdu, Tenje i sl.

T3PVO je napisao/la:
Da, otprije nekoliko dana par sekundi nakon bilo kojeg zastoja, na našoj web stranici možete vidjeti obavijest o istom coolgleamA

Prije nekoliko minuta je bio zastoj u Županijskoj ulici na tramvajskoj liniji 2 i na web stranici je uredno ispisana obavijest o tome. Međutim, prilikom čekanja tramvaja ili autobusa na stanici, ne mogu putem mobitela na web stranicu kako bi gledao te obavijesti, već idem na adresu m.gpp-osijek.com.

Bilo bi dobro, ako je to moguće nekako napraviti, kad bi se takva obavijest ispisala i na toj adresi, pa bi se putnici mogli informirati u čemu je problem. Barem oni koji gledaju na tu adresu (m.gpp-osijek.com).

Pozdrav 001_smile

Naslov: Re: m.gpp-osijek.com
Novi postPostano: ned lis 30, 2011 7:11 pm 

Bilo bi super kada bi GPP napravio iOS i Android aplikaciju za mobilne uređaje koja bi omogućavala da se ispiše tocno vrijeme dolaska tramvaja na odabranu stanicu, a mozda i mogucnost kupnje karte preko mobitela, a naravno i sve novije informacije vezane uz promet gradske mreže. Dosta ljudi danas ima "pametne" telefone pa bi im se tako islo u susret, a i sigurno bi takva usluga bila vise koristena od navedene adrese. Mislim da bi to bilo vrlo jednostavno izvesti jer već postoji interaktivna karta sa vozilima i obavjestima pa ako su mogli to izvesti mogu i jednostavnu aplikaciju za mobitel.

P.S. Neki dan sam bas isao na m.gpp-osijek.com i izbaci mi nešto tipa nema vozila trenutno za vašu stanicu, sva vozila su prosla :twisted: , to onda baš i nije pretjerano korisno

Novi postPostano: ned lis 30, 2011 11:16 pm 

Sisko je napisao/la:
P.S. Neki dan sam bas isao na m.gpp-osijek.com i izbaci mi nešto tipa nema vozila trenutno za vašu stanicu, sva vozila su prosla :twisted: , to onda baš i nije pretjerano korisno

Ako odabereš stanicu Ledine, a tramvaj je prošao (nema više niti jednog od okretišta do odabrane stanice), tada napiše da su sva vozila prošla...

Novi postPostano: pet stu 04, 2011 6:11 pm 

Odabrao sam stanicu Donji Grad i to mi je ispisalo grrrr

Novi postPostano: pet stu 04, 2011 9:57 pm 

Da, onda je to taj slučaj. Tramvaj je otišao možda prije cca 3 minute, a onaj iza njega još nije došao na okretište Zeleno polje i u sustavu nije bio zaveden. Zato ti je ispisalo da nema niti jednog vozila, odnosno, sva su vozila prošla ;)

Novi postPostano: sub pro 03, 2011 2:23 pm 

Sisko je napisao/la:
Bilo bi super kada bi GPP napravio iOS i Android aplikaciju za mobilne uređaje koja bi omogućavala da se ispiše tocno vrijeme dolaska tramvaja na odabranu stanicu, a mozda i mogucnost kupnje karte preko mobitela, a naravno i sve novije informacije vezane uz promet gradske mreže. Dosta ljudi danas ima "pametne" telefone pa bi im se tako islo u susret, a i sigurno bi takva usluga bila vise koristena od navedene adrese. Mislim da bi to bilo vrlo jednostavno izvesti jer već postoji interaktivna karta sa vozilima i obavjestima pa ako su mogli to izvesti mogu i jednostavnu aplikaciju za mobitel.

Ma ne vrijedi Sisko, ja sam ih već kumio i molio da to naprave, čak je i onaj dečko što je napravio android aplikaciju za ZET u Zagrebu se ponudio da napravi za Osijek, ali šef informatike "mora " pitati direktora jel smije...Ma mislim šta da ti kažem , evo čitaj korespondenciju odavde:

http://www.gpp-osijek.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=125&st=0&sk=t&sd=a&start=120

Pozdrav

Novi postPostano: pet sij 20, 2012 9:18 pm 

Često koristim tu stranicu kad čekam bus negdi u gradu.E sad trebao bi se uredit popis busnih linija, tj.stavit samo aktivne(one koje voze u trenutku pristupanja portalu), a obrisat ukinute (npr za Laslovo)..A i ostale ne rade baš kak treba, npr.linija 1 uvjek veli da nema busa a znam da zapravo stiže za par minuta

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103