Sada je: sub stu 18, 2017 12:23 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: GPP lineinfo aplikacija
Novi postPostano: ned lis 06, 2013 9:44 am 

Često koristim GPP usluge i napar slabijih telefona sam uredno koristio spomenutu app.Sad imam xperiu E i kaze mi da app nije kompaktibilna....Predpostavljam da bi radila, pa ako neko moze uploadat apk file....
Hvala

Naslov: Re: GPP lineinfo aplikacija
Novi postPostano: pet sij 03, 2014 1:54 pm 

1142007 je napisao/la:
Često koristim GPP usluge i napar slabijih telefona sam uredno koristio spomenutu app.Sad imam xperiu E i kaze mi da app nije kompaktibilna....Predpostavljam da bi radila, pa ako neko moze uploadat apk file....
Hvala

1142007 nemoj se uopće truditi. Ja već od početka, tj.prve verzije, kumim i molim ovog "sveživuće režime preživio" (HDZ, SDP, HDSSB,itd., dugovječniji je od Novoselića Ljube u Vodovodu što je bio) nazovi informatičara Denisa u GPP-u da se to ispravi, kao i firmi "Betaware" koja je tu nazovi aplikaciju napravila, a ustvari im je GPP Osijek pogodovao da riješe neka dugovanja pa im platila masno za tu aplikaciju koja je k... od aplikacije, samo skupina linkova na neke GPP siteove, a i to su pogrešno, loše i nekvalitetno uradili. A Denis samo lupeta kako je to beta verzija. koja k..čeva beta godinu i po dana? I još je u "aplikaciji" link na raspored iz 2012. godine !!!??? A haupt-informatičar Denis, ni da gukne na ovom forumu o svemu tome i bugovitoj aplikaciji.
Uostalom evo ti copy/paste moje recenzije te tzv. aplikacije na Google Play Storeu:

"Ispravite bug-ove
Prijedlog broj 1:
Kad se karta zumira, svejedno in ili out, nakon automatskog refresha se vraća prikaz na inicijalni zoom, što bi trebalo ispraviti, jer inicijalni zoom kakav je sada, najčešće ne hvata prethodnu i slijedeću stanicu u najvećem dijelu karte. Znači ostaviti zadnji prikazani zoom karte koji je korisnik zadnji učinio, i nakon refresh pozicija vozila. Inicijalni zoom eventualno prepraviti da hvata u okvir karte prethodnu i slijedeću stanicu od tražene stanice ako ne i po dvije.
Prijedlog broj 2:
Bilo bi dobro ulice kojom se proteže tražena linija (svejedno tramvajska ili autobusna) ooznačiti nekom bojom raličitom od bijele kako je na GoogleMaps podlozi, tako da se može linija prepoznati na online karti (ne na šematskoj), i kako se linija proteže po ulicama od prve do zadnje stanice. PRIVITAK 02.08.2013: AŽURIRAJTE BAR VOZNI RED ILI LINK . PRIKAZUJE SE ZIMSKI RASPORED OD RUJNA 2012... KAD STE VEĆ MAZNULI NOVCE OVIMA IZ GPP-a za ovu bajage aplikaciju (ustvari samo skupina linkova na GPP službenu stranicu, onda bar napravite aplikaciju kako treba i ispravite već navedene bug-ove..."

Novi postPostano: sri lis 08, 2014 3:23 pm 

Kada GPP ili ona nazovi informatička tvrtka Betaware koja je nezasluženo dobila novac gradskih poreznih obveznika (a time i GPP-ov novac) za tu aplikaciju, misli promijeniti tj. aktualizirati postaje na karti. Npr. već jako dugo autobus sa Juga II ne prometuje Srijemskom ulicom nego ponovo Opatijskom i Kirovom ulicom. Da li je to tako teško aktualizirati i promijeniti. Teže nego kad su Betaware glupsoni 2 godine držali vozni red iz 2012 godine na aplikaciji? Mislim stvarno da li vi u informatici GPP-a zaslužujete svoje mjesečne plaće uopće? I kada će se busevi i tramvaji i vikendom ni blagdanima normalno prikazivati? Jer čim je neradni dan mnoga vozila se ne prikazuju (izgleda iskopčaju GPS uređaje) na karti nego kao duhovi izrone na horizontu...

Novi postPostano: čet srp 13, 2017 8:35 pm 

Ako nije problem da se aplikacija ažurira jer pokazuje zimski vozni red. Hvala :)

Novi postPostano: čet lis 26, 2017 7:44 pm 
Site Admin

Sorry što me nema na forumu u zadnje vrijeme, ali jednostavno sam zatrpan gomilom projekata odjednom i radim 15 sati dnevno...moderator vam odgovara koliko i on stigne jer je i on "razapet"

Evo ovako u vezi aplikacije...
Postojeću verziju ažuriramo koliko god je to moguće jer je kreirana i postavljena za verziju Buscarda V2, a mi smo sada u završnoj fazi implementacije verzije 4, koja je totalno nešto drugo (nova je platforma, nove su baze, nova je logika itd.). Čim pustim u produkciju novi sustav, prilagodit ćemo aplikaciju i usput popraviti sve ove bugove i implementirati sve vaše sugestije (ako je to moguće).

@miro666 opet ti :( ti mene baš ne voliš a nemaš pojma ni tko sam...šta ti je netko napunio glavu glupostima pa se sad slijepo držiš toga???
Ponovit ću ti još jednom: Aplikacija nije plaćena ništa, niti Betawareu niti ikom drugom, dao sam im "core" app koju sam ja izradio i oni su je poboljšali, sredili dizajn i dodali neke funkcionalnosti koje prije 10 godina kada sam ovo radio nisu postojale, upakovali sve i podigli to na razinu aplikacije. Nije Betaware kriv što je Microsoft ugasio podrške za pola OS-ova, izmjenio 800 verzija Frameworka pa sada više ne može niti kompajlirati stari source, niti je tome kriv GPP niti uopće ima krivca...u fazi završetka aplikacije i implementiranja ovoga svega što ti navodiš, dogodilo nam se da moramo upgrejdati kompletan IT sustav, pa opet iznova rješavati probleme unutar aplikacije.

1142007 je napisao/la:
ovog "sveživuće režime preživio" (HDZ, SDP, HDSSB,itd., dugovječniji je od Novoselića Ljube u Vodovodu što je bio)

Da majstore !!!!! Preživio sam sve režime jer sam apolitičan i radim svoj posao onako kako ti nikada u životu nećes niti blizu, jer se to vidi iz tvog seljačkog stava kojeg imaš prema meni, prema GPP-u i prema gradu Osijeku. Isfrustiran si, to je očito...ne znam zbog čega niti me zanima...od kada si na forumu samo pljuješ po svemu i svakom i ništa ti ne valja, lupetaš gluposti i iz tih tvojih gluposti mi je jasno da ti je poznavanje IT tehnologija ne nekoj ajde iznad prosječnoj razini, pa se otprilike održiš nekako u dijalogu ali samo zato jer si ja ne dopuštam da se spustim na tvoju razinu i ubijem te u pojam tu pred svima javno, za mene si naš korisnik pa prema tebi zadržavam respekt bez obzira što me godinama konstantno vrijeđaš.

Ali evo sad te upozoravam da to više ne dopuštam...ili budi Osječanin pa se angažiraj, pomozi i podrži...ili nas ostavi na miru, ili se odseli u Zagreb, tamo ćeš imati materijala za pljuvačinu do kraja života ;)

Svakako ti hvala na tvojim sugestijama i recenzijama, jer su mi uistinu pomogle (sve ono što si ti pisao ja imam evidentirano kao točke koje treba popraviti/odraditi, tako da znaš da nisi ignoran kako ti to sebi zamišljaš, naprotiv, 90% sugestija koje će se implementirati su i došle iz tvojih recenzija (čitaj - pljuvačina).

Ali...nećeš više vrijeđati niti mene niti direktora (koji god da bio), niti GPP, niti grad Osijek...barem nećeš na ovom forumu !!! Dakle, ili se unormaliziraj ili te brišem, dosta mi je tvog vrijeđanja...

A ti majstore...ako sumnjaš u moju stručnost, evo ja te javno pozivam na suočenje, pripremi si stotinjak pitanja i zadataka iz bilo kojeg područja IT-a (što god poželiš, vladam kompletnom materijom ;) i ovo se ja ne hvalim nego ti iznosim činjenice, a do tih činjenica možeš i sam doći ako malo izvrtiš timline unazad 10 godina i povučeš paralelu s ostalim prijevoznicima u HR pa čak i u regiji...šta misliš tko je to sve u GPP-u smislio i odradio?? Majka božja?? Nađimo se na kavici, upoznat ćemo se i sve cool bez ikakvih tenzija, "izbombardiraj" me tim svojim pripremljenim materijalom, donesi zaključak, pa onda ako ti stav prema meni i argumenti i dalje stoje, ti evo izvoli udaraj po meni na svim mogućim forumima na kojima pametuješ ;)

Molim te ne stavljaj me više nikad u kontekst "političkog montiranja" jer me to izrazito vrijeđa, a vrijeđa me jer u GPP-u radim 25 godina, nikada nisam nigdje dalje niti radio, za mene je GPP dio mog života do te razine da ja nemam razdvojen privatni i poslovni život, sve mi je jedno...prošao sam u GPP-u sve što se može proći, od pranja podova, popravljanja autobusa, programiranja i evo danas sam Voditelj IT odjela, jednog tebi nezamislivo kvalitetnog IT odjela čija su rješenja danas implementirana u skoro sve ostale gradske prijevoze!!! Da !!! Ako nisi znao Penta nam je prodala ticketing sustav prije 12 godina, i to je to...sve ostalo smo sami izmislili i stvorili. Moj tim i ja pomagali smo tijekom godina Puli, Rijeci, Splitu Dubrovniku, pa čak i Zagrebu...poslovni partneri su nam HT, VIPnet, Diners + gomila ne tako velikih institucija...mislim da je ovo...za tako mali grad, i za tako mali IT odjel i više nego kvalitetna referenca ;) ili možda misliš da su me angažirali zato jer sam dobar Isusom kristom, pa s obzirom na to opet "preživljavam" sve režime??

Lijep ti pozdrav ;)

BTW Prije 2 mjeseca Google nam je dao počasno partnerstvo (prvi u HR), tako da smo sad službeno Google Partner, i već dva mjeseca krcamo podatke prema googlu, tako da uskoro možeš očekivati sve ovo na Google Maps ;) a ti si malo prosurfaj što to znači kad te sam Google odabere za partnera ;)
Bit će da sam izgleda dobar i sa g.Pichaiem ;)

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103