Sada je: ned lis 20, 2019 5:18 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pulferaši - vožnja na spojnici!?
Novi postPostano: čet tra 09, 2009 6:09 pm 

Neki dan izlazim iz tramvaja i slučajno pogledam prema tramvaju kad ono neka budaletina sjela na šipku kojom se može spojiti jedan tramvaj sa drugim (ispričavam se no ne znam kako se to stručno zove, uglavnom nalazi se straga na tramvaju) i tako se vozio idiot od trga pa skroz do moje stanice pa mu očito nije bilo dovoljno pa je nastavio još. Što reći na ovakav idiotizam koji će krajnje opasan a da se nešto dogodilo vozač/ica bi ni krivi ni dužni odgovarali. Nisam mogao vjerovati da nekome može tako nešto pasti na pamet. :roll: [smash

Naslov: Re: Što reći na viđeno?
Novi postPostano: čet tra 09, 2009 7:35 pm 
Moderator

Pa to je već stari običaj...

Novi postPostano: pet tra 10, 2009 12:19 am 

hehe, ludi neki, da sam barem to vidio, kako se samo držao tako čvrsto, ipak tramvaj nije toliko stabilan u vožnji.

Novi postPostano: pet tra 10, 2009 7:20 am 
Site Moderator

Kod ovih novih tramvaja je malo bolja situacija jer su rude učvrščene na svom mjestu i osigurane sa osiguračem, ali bio je slučaj u Zagrebu prije nekoliko godina kada se dečko isto tako vozio na rudi i završio pod točkovima koji su ga dobrano sasjekli (vozio se između kola i prikolice)....takva vožnja je čisti idiotizam!!! [nono

Novi postPostano: sub tra 11, 2009 10:38 pm 

I ja sam isto svjedočio takvom radnjom, mislim da je bio prošli Dan grada Osijeka, vraćao sam se sa Trga kroz Radićevu ulicu kući, i na potezu "Tržnica" - "Sakuntala park" se jedan vozio na rudi (ne znam jel točno ali sam čuo da neki vozači kažu za to pufer) i još on meni maše LOL.
Vrlo su hrabri kad se voze tako, kao u tramvaju nema dovoljno mjesta blink blink biggrinjester
Zapravo, vozač njih ni ne može uočiti, jedino da mu netko od putnika kaže... thumbsup

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103