Sada je: sri ruj 18, 2019 4:48 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: vidi,i ode
Novi postPostano: sri svi 27, 2009 10:16 am 

....dosl0vce svaki puta kada idem kuci...na zelenom polju cekam tramvaj...nas mozda 2-3 trcimo kako bi stigli na njega ,vozaci ocito negledaju ili sto vec zatvore vrata i odu,i onda moramo cekati tramvaj koji dodje nekad za 5 nekad za 10 minuta meni dotle ode bus za kuc...sta im je tesko pogledat jel neko trci na tramwaj il nesto...

Naslov: Re: vidi,i ode
Novi postPostano: sri svi 27, 2009 1:13 pm 
Site Moderator

Svaki vozač mora poštivati vozni red kojim prometuje, pa tako da i ako vas vidi, jednostavno se ne smije dodatno zadržavati već mora krenuti sukladno voznom redu (inače poremeti prolazno vrijeme svim ostalim tramvajima).

Novi postPostano: čet svi 28, 2009 6:43 pm 

aaha ok...
sam me zanimalo..
hvala :)
ii sam me jos jedno zanima...odakle ide bus za tvrđavicu ujutr0 u 6:40 tak0 nest...
posto ga svaki put vidim da ide sa zelenog polja....a laslovacki u 6 ide za dardu a iwanovacki za traanzit..

Novi postPostano: sub kol 29, 2009 10:38 pm 

u 6:00 iz ivanovca ide na g.trg otamo u 6:20 za tranzit tamo se okrece i ide za tvrdjavicu

Novi postPostano: sri ruj 30, 2009 9:55 am 

što se tiče tog da vozač vidi da neko trči i ode kak tog nema kod vozača u busevima? oni pogledaju ak neko trči za busom otvore im vrata a i oni se onda ne drže voznog reda

Novi postPostano: sri ruj 30, 2009 2:46 pm 

i kad vec necete stavit linije sa zp prema mackamami i dalje, onda recite svojim vozacima da cekaju presjed s drugog tramvaja a ne da nam uvijek odu kad izadjemo iz visnjevackog

Novi postPostano: čet lis 01, 2009 8:12 pm 

Ne da mi se otvarati nova tema pa ću napisati ovdje.
Zašto onaj brkati(još bi dodao jedan pridjev, al' ajd neću) vozač tramvaja glumi kontrolora umjesto da sjedi i vozi?
Današnja scena:
Uđu kontrolori u tramvaj, pregledaju karte i naiđu na jednog starijeg čovjeka koji nema butru. Na sljedećoj stanici taj isti čovjek ne želi izaći van jer vucara neki kufer i kontrolori kažu vozaču i napuste tramvaj.
Zatim taj dotični vozač(dodao bi jedan pridjev, al' ajd neću) počne se prepirati s tim čovjekom i naravno tramvaj stoji nepotrebno na stanici(drugim riječima xxxx vozni red) i tako sve dok se jedna žena nije ustala i rekla vozaču da vozi jer kasni na posao i da ostali putnici koji su uredno platili karte zaslužuju normalno vožnju. Nakon kraćeg prepiranja vozač kreće..

Mislim katastrofa, ovo pišem samo jer mi je taj vozač došao već na vrh glave sa svojim ponašanjem jer nije prvi puta da ga srećem u takvim situacijama. Možda da ga prebacite u kontrolore? Sigurno bi bio efikasan.

Novi postPostano: čet lis 01, 2009 10:24 pm 

taj lik je izbacio jednog dečka nasred kružnog toka kod interspara zbog odjave prije nego je stigao na samu stanicu banghead

Novi postPostano: čet lis 01, 2009 10:35 pm 

Podržavam takve vozače sa kojima nema šale. Da su svi vozači takvi, red bi se odavno znao. Što to znači ako netko uđe u tramvaj na srednja vrata, i to bez karte, znači mi ostali smo svi budale što smo kartu uredno kupili i što ulazimo na vratima za ulaz???

Novi postPostano: pet lis 02, 2009 6:51 am 
Site Moderator

mjaut je napisao/la:
Ne da mi se otvarati nova tema pa ću napisati ovdje.
Zašto onaj brkati(još bi dodao jedan pridjev, al' ajd neću) vozač tramvaja glumi kontrolora umjesto da sjedi i vozi?
Današnja scena:
Uđu kontrolori u tramvaj, pregledaju karte i naiđu na jednog starijeg čovjeka koji nema butru. Na sljedećoj stanici taj isti čovjek ne želi izaći van jer vucara neki kufer i kontrolori kažu vozaču i napuste tramvaj.
Zatim taj dotični vozač(dodao bi jedan pridjev, al' ajd neću) počne se prepirati s tim čovjekom i naravno tramvaj stoji nepotrebno na stanici(drugim riječima xxxx vozni red) i tako sve dok se jedna žena nije ustala i rekla vozaču da vozi jer kasni na posao i da ostali putnici koji su uredno platili karte zaslužuju normalno vožnju. Nakon kraćeg prepiranja vozač kreće..

Mislim katastrofa, ovo pišem samo jer mi je taj vozač došao već na vrh glave sa svojim ponašanjem jer nije prvi puta da ga srećem u takvim situacijama. Možda da ga prebacite u kontrolore? Sigurno bi bio efikasan.

Kada bi svi vozači bili kao taj brko (mislim po pitanju kontrole putnika), Gpp bi sigurno imao više novca u kasi. Vozači imaju potpuno pravo kontrolirati putnike, zamoliti ih da napuste vozilo ukoliko nemaju kartu, a ako netko od putnika čini štetu ili slično, vozač može zaustaviti vozilo, zatvoriti sva vrata i čekati dolazak policije bez obzira na vozni red. Sakuntala je dobro napisao, zašto bi ostali putnici ispaštali i kasnili zbog nekog pojedinca. Vi što ste bili u tramvaju bolje da ste se "okomili" na tog putnika, a ne na vozača koji je radio svoj posao. On je čak mogao ostati stajati dok god taj ili bilo koji drugi putnik bez karte ne napusti vozilo, jer u slučaju da nastavi voziti bez "osvrtanja", svi putnici u vozilu što imaju uredno kupljene karte ispadaju budale u odnosu na putnika bez karte.

Novi postPostano: ned lis 04, 2009 1:44 pm 
Moderator

Sve je to u redu, ali da ja vozim, ja bi svoju službu odradio u zaključanoj kabini, možda je to malo kukavičko ponašanje, samo nikad neznate koja vam se budala vozi u tramvaju i samo je pitanje vremena kad će se taj brko zamjeriti nekome, pa će od tad i on voziti u zaključanoj kabini bez osvrtanja na putnike.

Po meni bi vi kao firma GPP i trebali odrediti to pravilo, da vozači ostaju u kabini a ne da glume žandare radi vlastite sigurnosti, za pregledavanje karata postoji kontrola karata.

Novi postPostano: pon lis 05, 2009 9:31 pm 

pa da ne završi ko ona vozačica(ne znam kako se zove) koju su nedavno prebili na okretištu kod zp-a

Novi postPostano: sub lis 10, 2009 10:56 am 

opet se vozač nije zaustavio na stajalištu banghead

7.10. u 18:35 - Podgrađe..

3 žene i ja..izlazimo iz ulice, i još one požure jer smo čuli da tram. dolazi s dvorca pejačević.. i vozač samo prođe stajalište... vidjelo se da uopće nije imao namjeru stati, jer od dvorca uopće nije usporavao 001_rolleyes
a tko je prolazio tom rutom, zna da od izlaza iz ulice.. do stanice ima 3 koraka... tako da neznam baš da nas nije vidio...
a i nebi me čudilo da je to isti vozač, koji je već par puta umjesto da stane na podgrađu, on stane negdje između te stanice i dvorca 001_rolleyes

Novi postPostano: sub lis 10, 2009 1:08 pm 

Mislim da putnik mora čekati tramvaj, a ne obrnuto ciappa

Novi postPostano: sub lis 10, 2009 3:10 pm 

sakuntala park je napisao/la:
Mislim da putnik mora čekati tramvaj, a ne obrnuto ciappa

bile smo 2 koraka od stajališta 001_tt2

a vozač pod hitno nek ide okulistu [prrr

Novi postPostano: sub lis 10, 2009 3:26 pm 

A dobro, zna se da kad se netko žali tih dva, tri metra su vjerojatno bila malo duža... Al OK, čim je to bilo prije 3 dana, nisi na ništa zakasnila tako da... [ihih

Novi postPostano: sub lis 10, 2009 4:53 pm 

pa ja nisam zakasnila...ali jedna od žena je.. samo eto, ona se nezna koristiti internetom pa da se žali... a isto tako kako mogu znati da se neće ponoviti (a hoće, jer se malo - malo ponovi) i da ću zakasniti recimo na fax...
ali to stvarno nije u redu... a stalno se ponavlja...(pisala sam isto kako neki dan nije stao na zrinjevcu) jbmu, ako je nekome tooliko teško raditi svoj posao, za koji je plaćen, pa nek da otkaz... ja se mogu kladiti da bi već sutra dan našli nekoga drugog...

eh..da..i ta 2 -3m NISU bila duža!!

Novi postPostano: sub lis 10, 2009 5:37 pm 

pravosica je napisao/la:
pa ja nisam zakasnila...ali jedna od žena je.. samo eto, ona se nezna koristiti internetom pa da se žali... a isto tako kako mogu znati da se neće ponoviti i da ću zakasniti recimo na fax...
crazy

Jednostavno, kako se ne bi ponovilo, kreneš na vrijeme da stigneš na tramvaj prije... Ovdje i tako nije mjesto za žaljenje, ovdje se komentiraju događaji i sl., a žali se u firmi Gpp-a gdje se napišu izjave i ustvrdi stvarno stanje.

pravosica je napisao/la:
ali to stvarno nije u redu... a stalno se ponavlja...(pisala sam isto kako neki dan nije stao na zrinjevcu) jbmu, ako je nekome tooliko teško raditi svoj posao, za koji je plaćen, pa nek da otkaz...
crazy

Toliko se vozim, pa mi nije jasno kako ja nisam nikad naletio na neku takvu situaciju gdje bi stalno optuživao djelatnike i njihov rad... Zapravo naletio sam na takvu situaciju kad korisnik Gpp usluga nije u nešto upućen pa onda baljezga bezveze. To je ono, ako netko nešto krivo shvati, treba svima dati otkaze, pljuvat po njima...
Ma da ne pišem dalje jer nema smisla... :twisted:

Novi postPostano: sub lis 10, 2009 7:08 pm 

nisam ni očekivala da će netko prihvatiti kritiku na račun "svojih"... [prrr

ipak su oni savršeni i nepogrešivi coolgleamA

Novi postPostano: ned lis 11, 2009 9:55 am 
Site Moderator

Bilo je već i ranije govora o tim naknadnim stajanjima. Nakon što vozač krene sa stanice i uoči nekoga da dolazi naknadno, samo je na njemu hoće li stati ili ne, jer prema zakonu o prometu, vozači ne smiju otvarati vrata izvan stajališta, te na taj način riskira dobivanje kazne od strane policije, a samim time dobije i kaznu u Gpp-u.
Putnici moraju biti vrlo zahvalni ukoliko im vozač stane i otvori vrata nakon što je već krenuo, jer riskira vrlo "izdašan" financijski odljev sredstava iz vlastitog novčanika, a ima potpuno pravo nastaviti vožnju bez zaustavljanja.
Tako da nema govora o nikakvim kritikama u ovakvim slučajevima.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103