Sada je: ned lis 20, 2019 6:32 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Noćne linije
Novi postPostano: uto stu 23, 2010 1:35 pm 

Ne znam sad baš detalje, ali sigurno će ići do Mačkamame samo će na Jugu ići malo drugačijom dionicom, možda onom rutom kojom ide autobus.

Novi postPostano: sri stu 24, 2010 3:16 pm 
Moderator

bosutsko91 je napisao/la:
sakuntala park je napisao/la:
bosutsko91 je napisao/la:
dobro ste maknuli nocnu liniju sa petka na subotu jer se slabo koristi, moja preporuka je da se stavi u noci sa cetvrtka na petak jer onda je najjaci izlazak, cak zna biti jace nego subotom.

Šuška se šuška da bi se vrlo skoro mogle otvoriti noćne linije sa četvrtka na petak hurray .
Koliko sam načuo, 2 tramvaja na liniji 1, a na liniji 2 bi trebao ići autobus od TAS-a do Juga tako da obuhvati cijelo to područje dok to tramvajem nije bilo moguće napraviti.

jel bi taj bus do juga isao tramvajskom trasom? mislim meni je najbitnije da on mene do mackamame doveze a dalje nek vozi kak oce...

Bus s juga II će prometovati Umaškom,Divaltovom,(koristi će tramvajska stajališta do Svaćićeve),Svačićevom do Hadrijanove - POLAZNA STANICA TRPIMIROVA /KUHAČEVA,-TRPIMIROVOM DO DIVALTOVE -SRIJEMSKOM,-OPATIJSKOM DO UMAŠKE .PRVI POLAZAK S JUGA II U 01,15 OBRTAJ SVAKIH 30 MIN ,ZADNJI POLAZAK U 04,15.POLASCI OD TUĐ.MOSTA OD 01,00 , 01,30, 02,00, 02,30, 03,00, 3,30 ,04,00

Novi postPostano: čet stu 25, 2010 12:45 pm 

U koje vrijeme s trga,i u koje vrijeme s mackamame onda krece tramvaj?

Edit: skuzio!

Novi postPostano: ned pro 05, 2010 11:05 pm 

da li je na svim nocnim linijama sad od 1-pol5 2 kn?
bilo gdje da se udje i ide?

Novi postPostano: pon pro 06, 2010 7:16 am 
Site Admin

Je...
U tom vremenskom periodu je svuda 2 kn...

Novi postPostano: sub ožu 26, 2011 1:00 pm 

Došlo je vrijeme ukidanja zbog naših dragih vandala. Kako piše na web stranici:

"UKIDA SE PROJEKT "VOŽNJA NOĆNA - CIJENA MOĆNA" - Obavještavamo sve naše cijenjene korisnike da zbog učestalih vandalskih napada na djelatnike GPP-a u večernjim i noćnim satima, prestajemo s noćnim vožnjama do daljnjega."

Šteta. Stvarno bi trebalo organizirati da u svakom vozilu je ili policajac ili netko iz Sokola Marić i sl. koji će paziti na red i mir, a posebno na nasrtaje na vozače.

Novi postPostano: pon ožu 28, 2011 5:27 pm 

Ovo je stvarno bilo brzo, ali bi neki rekli prekasno.

"Osječki GPP ponovno će tijekom vikenda voziti noćne linije. Dogovoreno je to danas s predstavnicima Grada i PU osječko-baranjske čiji će djelatnici u uniformi, ali i civilu, biti u tramvajima i autobusima kako se brutalna premlaćivanja vozača ne bi ponovila."

http://www.vecernji.hr/regije/osijek-vracaju-nocne-linije-vozaca-ide-policajac-clanak-270055

Novi postPostano: pon ožu 28, 2011 7:31 pm 

Kao korisniku GPPa ova odluka me razveselila jer nije u redu da zbog manijaka kojima su roditelji očito zaboravili svoju ulogu ispaštamo svi mi ostali.
No, ukoliko i dalje budu vozači GPP-a i dalje stavljali glavu u torbu, radije sam za to da se u potpunosti zabrane noćne linija. Mogu samo zamisliti kako je obiteljima čiji muževi, supruge, sinovi, kćerke,... idu u noćnu smjenu i ne znaju hoće li se vratiti u jednom komadu ili ne daj Bože živi.
U svakom slučaju, sramota je svih nas ovo što se dogodilo nedužnom čovjeku.
Gamadi koja je to učinila treba staviti na jumbo plakate slike da svi vide tko su im sugrađani i na što su spremni.

Novi postPostano: uto ožu 29, 2011 6:43 am 
Site Moderator

Dogy je napisao/la:
Kao korisniku GPPa ova odluka me razveselila jer nije u redu da zbog manijaka kojima su roditelji očito zaboravili svoju ulogu ispaštamo svi mi ostali.
No, ukoliko i dalje budu vozači GPP-a i dalje stavljali glavu u torbu, radije sam za to da se u potpunosti zabrane noćne linija. Mogu samo zamisliti kako je obiteljima čiji muževi, supruge, sinovi, kćerke,... idu u noćnu smjenu i ne znaju hoće li se vratiti u jednom komadu ili ne daj Bože živi.
U svakom slučaju, sramota je svih nas ovo što se dogodilo nedužnom čovjeku.
Gamadi koja je to učinila treba staviti na jumbo plakate slike da svi vide tko su im sugrađani i na što su spremni.

yesnod

Novi postPostano: uto svi 08, 2012 2:52 pm 

Ima li kakvog govora o tome da se za vrijeme ljetnog voznog reda uključe noćne linije svaki dan ili barem četvrtak - petak, petak - subota ! 001_rolleyes

Novi postPostano: uto svi 08, 2012 4:02 pm 
Site Moderator

frown2

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103