Sada je: čet lis 17, 2019 1:42 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: znak za autobusno stajalište
Novi postPostano: pon sij 30, 2012 6:56 pm 

Interesira me da li je vozač dužan zaustaviti se na mjestu gdje je označeno (postoji znak) da je autobusno stajalište.
Naime, dogodilo se u ovom mjesecu tri puta da sam morala vikati vozaču da stane kako bih izašla na stajalištu na L. Mandića (kod nekadašnjeg Getroa).

I drugo pitanje, na tom istom stajalištu za Čepin i prema Osijeku-ima li neke šanse da se natkrije stajalište kad je kiša i nevrijeme da se ljudi mogu imaju gdje skloniti dok čekaju prijevoz ?

hvala

Naslov: Re: znak za autobusno stajalište
Novi postPostano: sri vel 01, 2012 2:41 pm 
Moderator

ANGIE je napisao/la:
Interesira me da li je vozač dužan zaustaviti se na mjestu gdje je označeno (postoji znak) da je autobusno stajalište.
Naime, dogodilo se u ovom mjesecu tri puta da sam morala vikati vozaču da stane kako bih izašla na stajalištu na L. Mandića (kod nekadašnjeg Getroa).

I drugo pitanje, na tom istom stajalištu za Čepin i prema Osijeku-ima li neke šanse da se natkrije stajalište kad je kiša i nevrijeme da se ljudi mogu imaju gdje skloniti dok čekaju prijevoz ?

hvala

Vozač je svakako dužan stati na svakom obilježenom stajalištu i omogućiti putnicima ulaz i izlaz iz vozila,a što se tiče izgradnje nadstrešnica na stajalištima tu je nadležan UPRAVNI ODJEL ZA KOMUNALNO - STAMBENO GOSPODARSTVO I PROMET.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103