Sada je: čet lis 17, 2019 12:55 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Autobus za Jug 2 - 28.10.2011.
Novi postPostano: pet lis 28, 2011 3:31 pm 

Gajev Trg -Jug 2 bus koji polazi u 14:51h, broj tablica: OS-862-IM

Imam par pitanja u vezi situacije koja se upravo dogodila.

Za početak, slijepi putnik ulazi u autobus kod stanice kod Eurodoma, unutri na ulazu stoji drugi vozač ( vjerojatno se vraća kući s posla, živi na jugu, mali, debeli, voli se raspravljati čim nešto nije po njegovom, često vozi bus s juga i za jug inače ). Dakle vozač ( ni onaj koji vozi ni onaj koji ide s posla i namagarčio se na vrata i prepriječio put svim putnicima koji trebaju ući u vozilo što zadnjih dana jako često radi ) nisu se udostojili pomoći slijepom putniku da sjedne na prvo mjesto, čak štoviše vozač sa vrata ga je izbjegavao vjerojatno misleći da će sljepoća preći na njega ukoliko ga slijepi putnik dotakne. Zanima me zapitate li se ikada kakvu sliku Vaši vozači ostavljaju o Vama ovim načinom ponašanja?

Druga situacija:
Ulazim u vozilo i odlazim u prostor kod srednjih vrata, u istom prostoru se nalaze 2 čovjeka pod vidljivim utjecajem alkohola, smrde ostalim putnicima, gube ravnotežu te samim time udaraju druge putnike oko sebe ( između ostalog i mene su par puta udarili ), a da stvar bude gora jedan od njih je u autobus unio vlastitit bicikl jer ga očito nije bio u stanju voziti.

Zanima me, ukoliko se meni ne da pedalirati svoj bicikl, smijem li ja unjeti bicikl u vozilo idući put i prevesti se do željene destinacije pomoću Vašh vozila i pri tom smetati ostalim putnicima koji su platili kartu i očekuju normalnu vožnju gradskim prijevozom? Hvala.

Naslov: Re: Autobus za Jug 2 - 28.10.2011.
Novi postPostano: sri stu 02, 2011 8:45 am 
Moderator

darac1988 je napisao/la:
Gajev Trg -Jug 2 bus koji polazi u 14:51h, broj tablica: OS-862-IM

Imam par pitanja u vezi situacije koja se upravo dogodila.

Za početak, slijepi putnik ulazi u autobus kod stanice kod Eurodoma, unutri na ulazu stoji drugi vozač ( vjerojatno se vraća kući s posla, živi na jugu, mali, debeli, voli se raspravljati čim nešto nije po njegovom, često vozi bus s juga i za jug inače ). Dakle vozač ( ni onaj koji vozi ni onaj koji ide s posla i namagarčio se na vrata i prepriječio put svim putnicima koji trebaju ući u vozilo što zadnjih dana jako često radi ) nisu se udostojili pomoći slijepom putniku da sjedne na prvo mjesto, čak štoviše vozač sa vrata ga je izbjegavao vjerojatno misleći da će sljepoća preći na njega ukoliko ga slijepi putnik dotakne. Zanima me zapitate li se ikada kakvu sliku Vaši vozači ostavljaju o Vama ovim načinom ponašanja?

Druga situacija:
Ulazim u vozilo i odlazim u prostor kod srednjih vrata, u istom prostoru se nalaze 2 čovjeka pod vidljivim utjecajem alkohola, smrde ostalim putnicima, gube ravnotežu te samim time udaraju druge putnike oko sebe ( između ostalog i mene su par puta udarili ), a da stvar bude gora jedan od njih je u autobus unio vlastitit bicikl jer ga očito nije bio u stanju voziti.

Zanima me, ukoliko se meni ne da pedalirati svoj bicikl, smijem li ja unjeti bicikl u vozilo idući put i prevesti se do željene destinacije pomoću Vašh vozila i pri tom smetati ostalim putnicima koji su platili kartu i očekuju normalnu vožnju gradskim prijevozom? Hvala.

Svakako ćemo istražiti Vaše tvrdnje i ukoliko se pokažu točnima adekvatno težini prekršaja sankcionirati vozača.

Novi postPostano: sri stu 02, 2011 10:48 am 

Hvala na odgovoru 001_smile

Novi postPostano: sub stu 05, 2011 9:29 pm 

ultras 1988 je napisao/la:

Prvo postavi pitanje pa se zahvaljuj na odgovoru, a ne se predstavljati kao ja.

@Lovro, imam sliku uslikanu u autobusu koja prikazuje zadnji točak bicikla uz podesiva sjedala u srednjem djelu busa, nisam uspio bolje uslikati jer sam bio tik do dotičnih osoba.

Novi postPostano: pon stu 07, 2011 9:23 am 
Moderator

darac1988 je napisao/la:
ultras 1988 je napisao/la:

Prvo postavi pitanje pa se zahvaljuj na odgovoru, a ne se predstavljati kao ja.

@Lovro, imam sliku uslikanu u autobusu koja prikazuje zadnji točak bicikla uz podesiva sjedala u srednjem djelu busa, nisam uspio bolje uslikati jer sam bio tik do dotičnih osoba.

Vaše tvrdnje su točne, postupit ćemo sukladno intrernom pravilniku .

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103