Sada je: ned lis 20, 2019 5:24 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kašnjenje buseva
Novi postPostano: pon stu 08, 2010 4:36 pm 

Imam jednu primjedbu na liniju Osijek-Brijest-Osijek. Često idem busom u 12.00 s Gajevog i primijetila sam da me često očekuju dvije opcije: ili da bus ne dođe ili da kasni cca. 15-20 minuta. Osobno mi nije problem čekati 20 min jednom, ali kada se taj scenarij ponavlja učestalo, tada to postaje problem. Isto tako, taj isti bus, ne samo da kupi đake već i ljude u radnom odnosu koji idu u to vrijeme za Osijek, pa analogno tome kasne i oni. Nije mi jasno, ako je već vozaču raspored takav da ne stigne u 12.00, zašto se to vrijeme ne pomjeri ili zašto ne napravite promijene u rasporedu? Osim toga, doživjela sam da vozaču nakon takvog propusta nije ni malo stalo da se ljudi osjećaju ugodno u busu ako je već zakasnio. Razumijem da je to nedostatak kulture vozača, ali čiji je propust kašnjenje? Mislim da bi poduzeće kao Vaše trebalo imati malo više radne etike.

Naslov: Re: Kašnjenje buseva
Novi postPostano: čet stu 11, 2010 11:19 pm 
Moderator

bubbly6 je napisao/la:
Imam jednu primjedbu na liniju Osijek-Brijest-Osijek. Često idem busom u 12.00 s Gajevog i primijetila sam da me često očekuju dvije opcije: ili da bus ne dođe ili da kasni cca. 15-20 minuta. Osobno mi nije problem čekati 20 min jednom, ali kada se taj scenarij ponavlja učestalo, tada to postaje problem. Isto tako, taj isti bus, ne samo da kupi đake već i ljude u radnom odnosu koji idu u to vrijeme za Osijek, pa analogno tome kasne i oni. Nije mi jasno, ako je već vozaču raspored takav da ne stigne u 12.00, zašto se to vrijeme ne pomjeri ili zašto ne napravite promijene u rasporedu? Osim toga, doživjela sam da vozaču nakon takvog propusta nije ni malo stalo da se ljudi osjećaju ugodno u busu ako je već zakasnio. Razumijem da je to nedostatak kulture vozača, ali čiji je propust kašnjenje? Mislim da bi poduzeće kao Vaše trebalo imati malo više radne etike.

Poštovana putnice moram priznati da se nitko osim Vas nije požalio na polazak u 12,00 s Gajevog Trga za Brijest.Naime, radi se o polasku koji izlazi iz garaže GPP-a u 11,55,Tuđmanov most 11,57, Gajev Trg 12,00, Brijest 12,20...itd...

Novi postPostano: pet stu 12, 2010 1:31 pm 

Znam da nije, jer je broj putnika u tom busu ne prelazi 5, a starosna skupina je 60+. A putnici koji ulaze na taj bus na Brijestu su većinom srednjoškolci i par zaposlenih ljudi koji se žale na gpp, nažalost, većinom usmenim putem. Činjenica je da su ljudi po tom pitanju inertni. Eto, meni je bila namjera skrenuti na taj problem. Hvala na razumjevanju.

Novi postPostano: uto pro 14, 2010 6:10 pm 

Slazem se s komentarom iznad, taj bus u 12 kad sam znala cekat na brijestu ili dode u 12.17 par minuta prije nego se treba okrenuti i ici za Osk.
a nekada se dogodi da bus vec u 12.10 bud na okretistu

Novi postPostano: pon tra 25, 2011 4:27 pm 

Nema posebno teme u autobusima za kvarove autobusa pa da ne otvaram novu, ovdje ću napisati.

Danas oko 15:15 je viđen autobus sa GB 33 kako stoji na okretištu u Kanižlićevoj u kvaru (podignut poklopac motora i vidio sam vozača kako stoji pored autobusa - vozač koji obično vozi "školski bus"). U isto vrijeme je kretao bus GB 46 na liniji 1 za Jug 2. Moguće da je izostao polazak pola sata prije ili je autobus duže vrijeme već stajao u kvaru.

Sretan Uskrs 001_smile

Novi postPostano: uto lip 21, 2011 1:04 pm 

20-minutno kašnjenje autobusa iz Avenue Malla danas u 10 sati.

Novi postPostano: sub kol 20, 2011 7:26 pm 

Pozdrav, da ne otvaram novu temu , tu ću pisati...dakle jučer [petak] bus koji ide S BRIJESTA u 12.25 nema ga. tek u 12:32 ulazi u brijest dakle krenio s brijesta u 12:37.
Danas [subota] bus iz Osijeka za Brijest u 19.10 NEMA GA. već je 19.25 busa nema:S
Također i onaj što ide vikendom[subota] u 21:35 kasni po 10-15 minuta:S

Novi postPostano: pon stu 07, 2011 1:45 am 

Bus nedjeljom iz Brijesta krece u 18:00, do bosutskog mu treba max 5min, a do 18:15 ga nije bilo, zasto?

Novi postPostano: pon stu 07, 2011 9:44 am 
Moderator

bosutsko91 je napisao/la:
Bus nedjeljom iz Brijesta krece u 18:00, do bosutskog mu treba max 5min, a do 18:15 ga nije bilo, zasto?

Svakako ćemo istražiti Vašu tvrdnju i ukoliko se pokažu točnom sukladno težini prekršaja sankcionirati vozača.

Novi postPostano: pon stu 07, 2011 10:15 am 

Lovro je napisao/la:

Svakako ćemo istražiti Vašu tvrdnju i ukoliko se pokažu točnom sukladno težini prekršaja sankcionirati vozača.

Bio bih Vam jako zahvalan kad bi ste to provjerili jer sam zbog toga zakasnio na posao ;)

Novi postPostano: uto stu 08, 2011 8:00 am 
Moderator

Lovro je napisao/la:

Isprika zbog kašnjenja na posao ( kvar na autobusu - kasnio 10 minuta s polaskom iz Brijesta).

Novi postPostano: pon sij 09, 2012 7:31 pm 

Dobar dan !

Dopustite mi da reagiram kao putnik. Danas čekam autobus za Josipovac koji po VR s GT polazi u 15:45.Dolazim na STJ Gunulićeva 92 u 15:40.Čekam, čekam, i čekam, 16:05 autobusa nema....Od putnika doznajem da je bus otišao ranije i to dosta, najmanje oko 15:37.Zanima me kako je to moguće, jer je s GT trebao krenuti u 45.Razumijem da se ne može toćno predviditi polazak ali ovo je gotovo 10-15 min prije vremena......Možete li istražiti konkretni slučaj, jer ako postoji opravdani razlog ne želim nikog krivo optuživati....

Hvala !

Novi postPostano: uto sij 10, 2012 10:49 am 
Moderator

1142007 je napisao/la:
Dobar dan !

Dopustite mi da reagiram kao putnik. Danas čekam autobus za Josipovac koji po VR s GT polazi u 15:45.Dolazim na STJ Gunulićeva 92 u 15:40.Čekam, čekam, i čekam, 16:05 autobusa nema....Od putnika doznajem da je bus otišao ranije i to dosta, najmanje oko 15:37.Zanima me kako je to moguće, jer je s GT trebao krenuti u 45.Razumijem da se ne može toćno predviditi polazak ali ovo je gotovo 10-15 min prije vremena......Možete li istražiti konkretni slučaj, jer ako postoji opravdani razlog ne želim nikog krivo optuživati....

Hvala !

Poštovani,

ispričavamo se za jučerašnji događaj , autobus sa polaskom u 15,45 sa Gajevog trga za Josipovac nije uopće išao zbog kvara na vozilu. Nadamo se da se takve stvari neće često ponavljati.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103