Sada je: čet lis 17, 2019 12:39 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: student drugog sveučilišta
Novi postPostano: sri sij 26, 2011 7:00 pm 

živim u Osijeku (okolica), a redovan sam student Zagrebačkog sveučilišta.
uskoro ću početi raditi diplomski rad u Osijeku, te ću morati putovati svaki dan u firmu u kojoj odrađujem praktični dio, vjerujem kroz nekoliko idućih mjeseci.
imam li pravo na studentsku mjesečnu karticu, ili bilo koju drugu karticu?
bit će mi jako puno izdvajati svaki dan barem 24 kune za prijevoz (živim u 2. zoni)

Naslov: Re: student drugog sveučilišta
Novi postPostano: sri sij 26, 2011 8:04 pm 
Moderator

mikica je napisao/la:
živim u Osijeku (okolica), a redovan sam student Zagrebačkog sveučilišta.
uskoro ću početi raditi diplomski rad u Osijeku, te ću morati putovati svaki dan u firmu u kojoj odrađujem praktični dio, vjerujem kroz nekoliko idućih mjeseci.
imam li pravo na studentsku mjesečnu karticu, ili bilo koju drugu karticu?
bit će mi jako puno izdvajati svaki dan barem 24 kune za prijevoz (živim u 2. zoni)

Uz ovjerenu zamolnicu na svom fakultetu (potvrda da si redovni student) moguće je izvaditi mjesečnu kartu 2. zone po cijeni od 100 kuna (subvencija važi samo za redovne studente Osječkog sveučilišta).
Druga opcija je potvrda zavoda da si nezaposlen, i tada je mjesečna karta 2. zone 60 kuna.
Na zamolnici mora biti 1 fotografija, a izrada kartice je na prodajnim mjestima GPP-a (pothodnik ili u Ulici Cara Hadrijana).

Novi postPostano: sri sij 26, 2011 8:13 pm 

koliki je iznos subvencije, tj. ako subvencija važi samo za studente osječkog sveučilišta, koliko bi mene koštala studentska mjesečna karta?
koliko sam ja shvatila, 100 kn je cijena uz subvenciju grada, a ja nemam pravo pravo na subvenciju jer sam student zagrebačkog sveučilišta?
ne mogu dobiti potvrdu sa zavoda o nezaposlenosti, kad sam redovan student (izgubila bi prava da se prijavim).

Novi postPostano: sri sij 26, 2011 11:25 pm 

Mislim da se ne može prodati studentska karta bez subvencije ili onome tko ne studira u Osijeku.

Ukoliko je to točno, ostaje ti jedino kupnja opće Butre (kartice) koja za drugu zonu košta 250 kuna. Evo ovdje možeš pogledati o tome: http://www.gpp-osijek.com/web/butrauputeopca.html

Novi postPostano: čet sij 27, 2011 1:03 am 

hvala seeya

Novi postPostano: čet sij 27, 2011 8:39 am 
Moderator

mikica je napisao/la:
koliki je iznos subvencije, tj. ako subvencija važi samo za studente osječkog sveučilišta, koliko bi mene koštala studentska mjesečna karta?
koliko sam ja shvatila, 100 kn je cijena uz subvenciju grada, a ja nemam pravo pravo na subvenciju jer sam student zagrebačkog sveučilišta?
ne mogu dobiti potvrdu sa zavoda o nezaposlenosti, kad sam redovan student (izgubila bi prava da se prijavim).

I dalje za Mikicu važi iznos od 100 kn za 2. zonu ukoliko je redovni student i priloži ovjerenu zamolnicu sa zagrebačkog sveučilišta (po važećem cijeniku GPP-a).
Da si redovni student osječkog sveučilišta, uz sufinanciranje Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa iznos mjesečne kartice 2. zone bi bio 70 kn.
Ono sa potvrdom sa zavoda je u redu jer si redovan student.

Novi postPostano: čet sij 27, 2011 8:48 am 
Moderator

sakuntala park je napisao/la:
Mislim da se ne može prodati studentska karta bez subvencije ili onome tko ne studira u Osijeku.

Ukoliko je to točno, ostaje ti jedino kupnja opće Butre (kartice) koja za drugu zonu košta 250 kuna. Evo ovdje možeš pogledati o tome: http://www.gpp-osijek.com/web/butrauputeopca.html

Svi redovni studenti mogu kupiti studentsku kartu po važećem Cijeniku GPP-a ( 90 kn zona 1, ili 100 kn zona 2), s tim da studenti osječkog sveučilišta imaju pravo na sufinanciranu kartu od Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa po cijeni od 63 kn (zona 1), ili 70 kn (zona 2).
Znači i Sakuntala se može voziti po Osijeku, ali za za 90 kn mjesečno, ako je redovni student na drugom sveučilištu.

Novi postPostano: čet sij 27, 2011 12:26 pm 

Neven je napisao/la:
Svi redovni studenti mogu kupiti studentsku kartu po važećem Cijeniku GPP-a ( 90 kn zona 1, ili 100 kn zona 2), s tim da studenti osječkog sveučilišta imaju pravo na sufinanciranu kartu od Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa po cijeni od 63 kn (zona 1), ili 70 kn (zona 2).
Znači i Sakuntala se može voziti po Osijeku, ali za za 90 kn mjesečno, ako je redovni student na drugom sveučilištu.

E da sam to znao ranije 001_smile

OT. Usporedbe radi, 90 kuna za studente koji ne studiraju u Osijeku je vrlo dobra cijena, dok bi u Rijeci takvi studenti prošli sa cijenom od 135 kuna. A da ne govorim kako njima gradski prijevoz sve više i više tone u propast...

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103