Sada je: pon svi 25, 2020 7:10 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: kvaliteta kartice/butre
Novi postPostano: sri sij 19, 2011 5:10 pm 

Stalno imam problema sa tim butrama. Prva butra mi je pukla u novčaniku....ajd...rekao sam sam sebi da sam ja kriv možda i otišao napraviti novu+uzeo onu zaštitnu plastiku (koja košta 5 kn.al ok ). Na kraju mi je pukla i ta plastika od 5 kn a i butra. Napomenuo bih da u novčaniku imam i zdravstvenu iskaznicu i iskaznicu od dopunskog osiguranja i bankovnu karticu i konzum karticu i osobnu.
Nikada nisam imao problema.Ni jedna nije pukla.Ni jedna nije bila oštećena i slično.
Kao vrhunac svega toga...danas vadim butru na ulazu u bus...pokušavam se prijaviti i NIŠTA. Butra ne reagira. Pregledam butru- sve ok. Čitava.Nigdje ni najmanjeg oštečenja.
I sada opet u GPP i zamjena nove butre i 20 za izradu. Dakle već sam 60 kn bacio u vjetar zbog tog komada nekvalitetne plastike.

Znam da će vaš odgovor već biti da sam ja kriv. Ali eto. Nek se zna.

Naslov: Re: kvaliteta kartice/butre
Novi postPostano: sri sij 19, 2011 5:30 pm 

atomizer je napisao/la:
Na kraju mi je pukla i ta plastika od 5 kn a i butra.

Pa jedino mi ostaje to da se nasmijem na taj komentar 001_tt2 . Imam taj plastični omot i Butru od prvoga dana kad su se počele prodavati i još ništa nije puklo, a još sam je držao po raznim džepovima, a ne u novčaniku...

Novi postPostano: čet sij 20, 2011 1:30 am 

pa meni to i nije smiješno 001_unsure
evo neki dan mi istekla kartica za dopunsko osiguranje i htjeo sam ju slomiti i baciti. na kraju sam ju presjekao škarama jel je kartica od takvog materijala da se ne može slomiti.

Novi postPostano: čet sij 20, 2011 8:01 am 
Site Moderator

atomizer je napisao/la:
Stalno imam problema sa tim butrama. Prva butra mi je pukla u novčaniku....ajd...rekao sam sam sebi da sam ja kriv možda i otišao napraviti novu+uzeo onu zaštitnu plastiku (koja košta 5 kn.al ok ). Na kraju mi je pukla i ta plastika od 5 kn a i butra. Napomenuo bih da u novčaniku imam i zdravstvenu iskaznicu i iskaznicu od dopunskog osiguranja i bankovnu karticu i konzum karticu i osobnu.
Nikada nisam imao problema.Ni jedna nije pukla.Ni jedna nije bila oštećena i slično.
Kao vrhunac svega toga...danas vadim butru na ulazu u bus...pokušavam se prijaviti i NIŠTA. Butra ne reagira. Pregledam butru- sve ok. Čitava.Nigdje ni najmanjeg oštečenja.
I sada opet u GPP i zamjena nove butre i 20 za izradu. Dakle već sam 60 kn bacio u vjetar zbog tog komada nekvalitetne plastike.

Znam da će vaš odgovor već biti da sam ja kriv. Ali eto. Nek se zna.

Sve je moguće, ali ta tvoja priča mi baš ne drži vodu jer se butra kartice izrađuju na istom mjestu gdje i sve ostale (zdravstvene, mastercard, visa, diners.....), a i od istog su materijala i iste su kvalitete.
Razlika može biti samo u učestalosti korištenja - koju karticu koristiš često kao butru!?
Kada bi i te ostale kartice što si naveo koristio nekoliko puta dnevno, došao bi na isto pa ti nebi bilo toliko čudno. yesnod
Imamo uvid za svakog putnika ako je i koliko je puta mijenjao butru zbog nekog razloga, a isto tako možemo vidjeti koliko se često koja kartica koristi, tako da imamo jako puno podataka da priličan broj ljudi koristi butru i 5-6 puta dnevno, a imaju istu karticu od prvog dana - znači 2,5 godine! ;)

Novi postPostano: čet sij 20, 2011 7:01 pm 

da,ja lažem. namjerno lomim butre jer sam poremećen hurray

Novi postPostano: čet sij 20, 2011 7:03 pm 

dakle sad moram platiti izradu i ove što ne radi iako nije oštečena ?

Novi postPostano: čet sij 20, 2011 7:14 pm 

Ako imaš račun od njene izrade, možda je uspiješ reklamirati ukoliko je baš greška na kartici, a nije vidljivo oštećena.

Al meni nije jasno, a nije se nigdje ni pričalo o tome. Je li moguće da ukoliko se mobitel stavi na karticu, ona se "poremeti" i više ne radi? Isto kao u trgovinama što piše da se ne stavljaju kartice (kod blagajne) na područje gdje je onaj magnet. :?

Novi postPostano: čet sij 20, 2011 8:11 pm 
Site Moderator

atomizer je napisao/la:
dakle sad moram platiti izradu i ove što ne radi iako nije oštečena ?

Naleti do Gpp-a, prodaja karata, svakako ponesi račun ako imaš, objasni što je i kako bilo, pa će naši djelatnici na reklamacijama provjeriti tvoje tvrdnje.
Naravno da se može dogoditi da je i kartica neispravna, ali to nije naša greška nego greška proizvođača i u tome slučaju češ dobiti novu karticu potpuno besplatno! ;)

Novi postPostano: pon sij 24, 2011 3:03 pm 

i tako...gospođa u gpp-u uzela butru...cijelu ju izpresavijala iza pulta i vratila mi i traži 20kn. Ja gledam i ne vjerujem hahahahahahah
Butra je do onda bila neoštečena.Pregledali su je 2 vozača.
Al ajd....

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103