Sada je: pon svi 25, 2020 6:16 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 126 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Mjesečne karte
Novi postPostano: čet ruj 02, 2010 9:23 am 
Site Admin

Evo ga... nadam se da je na vrijeme...

Učenici još ovaj mjesec mogu nadopuniti učeničku karticu. Za listopad treba zamolnicu ovjerenu na fakultetu i indeks na uvid da je redovan student.

Novi postPostano: čet ruj 02, 2010 11:50 am 

Je, na vrijeme je :) hvala

Novi postPostano: pet tra 08, 2011 5:51 pm 

Pozdrav.
Imam studentsku mjesecnu kartu (1.zona). Danas sam usla u bus koji ide za Josipovac i uredno se prijavila ali na izlasku na Petrovoj gori se nisam mogla odjaviti. Sto je razlog tome ? Da li takvu situaciju moram prijaviti gpp-u da mi ne naplate voznju do Josipovca ili?? Znam da se butre ne moraju odjavljivati u onoj zoni za koju je namjenjena ali ovaj bus je ocito isao u drugu zonu.
Ispricavam se ako je ova tema off topic, ako je obrisite ju slobodno ali mi, molim vas, odgovorite privatnom porukom.
Lijep pozdrav 001_smile

Novi postPostano: uto tra 12, 2011 6:41 am 
Moderator

[quote="katrin"]Pozdrav.
Imam studentsku mjesecnu kartu (1.zona). Danas sam usla u bus koji ide za Josipovac i uredno se prijavila ali na izlasku na Petrovoj gori se nisam mogla odjaviti. Sto je razlog tome ? Da li takvu situaciju moram prijaviti gpp-u da mi ne naplate voznju do Josipovca ili?? Znam da se butre ne moraju odjavljivati u onoj zoni za koju je namjenjena ali ovaj bus je ocito isao u drugu zonu.
Ispricavam se ako je ova tema off topic, ako je obrisite ju slobodno ali mi, molim vas, odgovorite privatnom porukom.
Lijep pozdrav

Ne morate se brinuti zbog toga što se niste odjavili, pošto imate mjesečnu kartu (1. zona) slobodno se možete voziti unutar zone, prijava je obavezna, a odjava nije potrebna...

Pozdrav

Novi postPostano: pon srp 04, 2011 8:32 am 

pozdrav!
zanima me što je potrebno napraviti kako bih uspješno produžila svoju mjesečnu kartu ako sam iz statusa nezaposlene osobe prešla u status zaposlene. Pokušala sam ju produžiti na kiosku Tiska, no bez uspjeha. Koja je dokumentacija, dakle, potrebna? unaprijed hvala na odgovoru

Novi postPostano: pon srp 04, 2011 10:35 am 
Moderator

silvia je napisao/la:
pozdrav!
zanima me što je potrebno napraviti kako bih uspješno produžila svoju mjesečnu kartu ako sam iz statusa nezaposlene osobe prešla u status zaposlene. Pokušala sam ju produžiti na kiosku Tiska, no bez uspjeha. Koja je dokumentacija, dakle, potrebna? unaprijed hvala na odgovoru

Poštovana,
Trebate izraditi novu personaliziranu karticu (radnička kartica), a od dokumenata potrebna je samo osobna karta. Izradu i produženje kartice možete izvršiti na prodajnim mjestima GPP-a, a cijena je 20,00 kn izrada + produženje za I zonu 230,00 kn.

Pozdrav

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 126 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103