Sada je: čet lis 17, 2019 12:12 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kazne
Novi postPostano: sri lis 27, 2010 11:55 am 

Znaci ovako: posudila sam butru do prijatelja i usla je kontrola i pregledala ju i vidjela da nije moja (ja sam zensko),uglavnom napisala mi je kaznu od 200 kn [mad5 . Sad me zanima dali ta osoba (vlasnik butre) moze ju otic samo podic i nadoplatit za novi mjesec,tj. za novu godinu - student je. A meni da ostane kazna.Nije to bas u redu da mi ju tako uzmu,ja se barem vozim s bilo kakvom kartom,a ima puno vise onih koje se voze bez icega. thumbdown Sta s njima,nit ih itko kazni nit išta. Ja se osobno vozim svaki dan tramvajem i taj dan nisam svoju stigla nadopunit,pa sam posudila.A vidam svaki dan barem jednog ako ne i vise putnika koje s voze dzaba.I da se potuzim na kontrolu odmah angryw koja je JAKO neljubazna i valda misle da su popili svu pamet svijeta (iako nisu bile u pravu). [mad5

Naslov: Re: Kazne
Novi postPostano: čet lis 28, 2010 9:27 pm 
Site Admin

Prenosim vam:

Poštovana,

Ne bih sada citirao odluku direktora,po kojoj je korištenje tuđe personalizirane kartice regulirano, pa ću Vam to reći na ovaj način: Svaki vlasnik mjesečne ( subvencionirane ) personalizirane kartice koji istu svojevoljno da drugom na korištenje, gubi pravo na daljnju subvenciju i to : učenici na rok trajanja školske godine, studenti na rok trajanja akademske godine, a svi ostali na rok jedne kalendarske godine. Nadam se da sam Vam s ovim pojasnio situaciju, ali za svaki slučaj reći ću to i ovako...Vama ostaje Vaša kazna od 200,00 kuna, jer ste se vozili bez pravovaljane vozne karte, a Vaš prijatelj može do kraja akademske godine u GPP-u izvaditi samo Opću karticu po cijeni od 230,00 kuna mjesečno.

Što se tiče ostalih putnika koji se ( po Vašim riječima ) voze bez ikakve vozne karte, vjerujte da GPP čini sve i činit će da i takvim malobrojnim putnicima stane na kraj, jer svi korisnici naših usluga moraju imati voznu kartu, a najskuplja naša vozna karta dakako je KAZNENA KARTA.

Ako ste Vi osobno imali bilo kakvih neugodnosti sa našim Pregledačima karata, mi se ovim putem javno ispričavamo u njihovo ime, te Vas, kao i druge korisnike usluga molimo, da nam Vašim sugestijama, prijedlozima i zapažanjima pomognete u njihovom što boljem, kvalitetnijem i profesionalnijem obavljanju posla.

Srdačan pozdrav,

Radoslav Grgić

Voditelj kontrole i nadzora prometa

Novi postPostano: pet lis 29, 2010 5:45 pm 

"Svaki vlasnik mjesečne ( subvencionirane ) personalizirane kartice koji istu svojevoljno da drugom na korištenje, gubi pravo na daljnju subvenciju."

A kako ćete vi dokazati da je vlasnik svoju kartu dao svojevoljno? Recimo izgubio ju je isti dan i nije stigao prijaviti nestanak i neku ju pronašao i opa eto mi besplatne karte do kraja mjeseca.

Novi postPostano: sub lis 30, 2010 12:13 am 
Site Admin

"Znaci ovako: posudila sam butru od prijatelja i usla je kontrola i pregledala ju i vidjela da nije moja"

Pa šta je tu nejasno? Dokazati ćemo tako što ćemo citirati gospođicu... 001_smile

Za sve ostale slučajeve: kada izgubite karticu banke, ili kreditnu karticu što radite? Naravno da istog trenutka reagirate i blokirate karticu zar ne? Ako te ne učinite banku uopće ne zanima koje manipulacije su vašom karticom izvršene... eto tako je i kod nas - izgubljenu karticu odmah prijaviti kako bi je stavili na crnu listu, vrlo jednostavno.

Novi postPostano: sub lis 30, 2010 11:15 pm 

Ma ovaj gore slučaj je propao :D
Cura je jednostavno trebala reći da nema kartu i dobiti 200kn ( ili koliko već ) kazne i to je to, drugi put će razmišljati kad posudi butru sigurno :P

Je da, odma ju blokiraš, ali tek kad shvatiš da si ju izgubio 001_rolleyes

Novi postPostano: uto stu 09, 2010 4:39 pm 

Možda će moj post biti bezobziran no osobnog sam mišljenja da je GPP u ovakvim slučajevima ispravno i korektno postupio i postupa. Neoprostivo je da se vlastita personalizirana kartica daje drugima. Zamislite samo što bi izazvala učestala primjena ovakvih vrsta švercanja- grabile bi se kartice roditelja, baka, stričeva,.... i to bi dovelo do kolapsa.

Za sve koji se misle švercati, neka razmisle da li je jeftinije ili lakše kupiti kartu i platiti 10kn ili kaznu od 200kn ili platiti kaznu od 200kn a prijatelju/baki/stricu napravisti basnosnovan trošak ostatak godine. Samo je stvar logike pa si izaberite,....

Novi postPostano: sri stu 10, 2010 7:29 am 
Site Moderator

yesnod hurray

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103