Sada je: čet ruj 24, 2020 3:03 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 347 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kartice
Novi postPostano: uto tra 01, 2008 7:13 am 
Site Admin

traul je napisao/la:
i kod vozača?

Kod vozača ne možeš dobiti povrat novca, iako će se i kod vozača moći kupiti nepersonalizirana kartica vratiti je i dobiti povrat preostalog novca možeš isključivo na prodajnom mjestu Gpp-a.

Dogy je napisao/la:
Možemo li očekivati već idući mjesec primjenu Buscard sustava? Od 1.5.?
Ako sam dobro skontao mii koji u Osijeku studiramo no preko ljeta smo doma i povremeno dođemo u Os možemo li mi npr. krajem 6.mj. "napuniti" karticu te se njome koristiti do 1.10. (mislim na povremeno kada dođemo u Os- ako npr. karta bude mjesečno 77kn a ja se u 7.mj. samo provozam za 10kn ostatak mi se prebaciva za 8.mj. pa 9.....)
Hoće li postojati mogućnost da "napunim" karticu npr. za iduća 3 mjeseca od 10.-01.mj. ili čak po izboru 3,4,5,6 mj. da nemoram svaki mjesec na blagajnu??

Ako Osijek dobije do tada gradsku vlast i ona donese tarifni sustav, moguće je da startamo u 5 mjesecu.
A u vezi ovoga prebacivanja nisam baš shvatio šta bi ti ustvari prebacivao.Kako sam već prije objasnio kod nepersonaliziranih kartica bonus ostaje na njoj dok god ga ne potrošiš, nebitno u kojem vremenskom periodu. Kod personaliziranih (npr. Mjesečna) uopće nema nekakvog bonusa ona je za neograničen broj vožnji a vrijedi u periodu za kojeg je kupljena isto kao i do sada, tako da opet nemaš šta prebacivati jer na njoj niti nemaš bonus kad je neograničena.

Novi postPostano: uto tra 01, 2008 1:05 pm 

Ahaa hvala na odgovoru.

Novi postPostano: sub tra 12, 2008 6:12 am 

sad kad smo dobili novu vlast...

ima li kakvih naznaka cjeniku i pokretanju novog sustava? 001_rolleyes

Novi postPostano: sub tra 12, 2008 9:54 am 
Site Moderator

Na žalost za sada još ništa, ali vjeruj i mi željno očekujemo "zeleno svijetlo"!!! thumbup.

Novi postPostano: uto svi 27, 2008 1:58 pm 

za kada planirate pokretanje sustava kartica i displeja banghead

Novi postPostano: uto svi 27, 2008 2:00 pm 

i nemojte odgovorit "uskoro" jel toga je već dosta bolje recite - neznamo...

Novi postPostano: uto svi 27, 2008 8:11 pm 
Site Admin

Uskoro! cheers2

Sustav bi trebao startati početkom 7. mjeseca, ali kako sam više puta rekao čeka se da gradska uprava donese cjenik i tarife, ako oni to naprave kako je planirano onda eto... početak 7. mjeseca.

Novi postPostano: čet svi 29, 2008 10:38 am 

plaćaš pivo ako ne bude do 15.07.2008 driving cheers2

Novi postPostano: čet svi 29, 2008 10:47 am 
Site Moderator

Naša firma je u potpunosti obavila svoj dio posla vezano za tu novu naplatu još prije dva-tri mjeseca, pri tome mislim na postavljanje cijele infrastrukture u vozila (instalacije,validatori, displeji....) i popratne infrastrukture unutar firme!! Tako da je ostatak posla samo na našoj gradskoj vlasti grouphug , odnosno određivanje cijene kilometra vožnje [idea , a trenutna situacija sa divljanjem cijene nafte nimalo ne olakšava tu odluku [nono !!!

Oni sada imaju težak zadatak, jer ako te cijene nastave ovako divljati svi skupa smo u teškoj situaciji! Uzmimo za primjer da odrede neku cijenu od 2 kn po kilometru, a u narednih 2-3 mjeseca cijena goriva poraste za 20-ak % (što nije nemoguće), naša firma bi tada radila sa čistim gubitkom, a da se taj gubitak pokrije morao bi ga grad nadomjestiti iz proračuna, tada bi se ponovno morala korigirati cijena u kratkom roku, a onda su putnici na gubitku incazzato . Tako da ti je cijela situacija jedan začarani krug iz kojeg je teško izaći!!!

Novi postPostano: čet srp 03, 2008 10:42 am 

konacno da ce krenit! jel od 1.8.? mislim jesam li dobro cuo? a cuo sam da ce i "karta" biit kao skuplja.....kolko ce onda bit po km? Mjesečne karte ostaju po istoj cjeni od 55kn jel tak?

Novi postPostano: čet srp 03, 2008 11:51 am 
Site Moderator

Sustav bi trebao krenuti od 01. rujna 2008. g., a do tada će biti u fazi ispitivanja!
Što se tiče cijena karata, još nećemo izlaziti sa tim podacima dok cijeli sustav ne bude provjeren i u funkciji!!!

Novi postPostano: uto srp 08, 2008 8:25 pm 

T3PVO je napisao/la:
Sustav bi trebao krenuti od 01. rujna 2008. g., a do tada će biti u fazi ispitivanja!
Što se tiče cijena karata, još nećemo izlaziti sa tim podacima dok cijeli sustav ne bude provjeren i u funkciji!!!

A svaka čast. Vjerujem da će ova informatizacija biti puni pogodak. A što se tiče cijena, vjerovatno će moja izjava izazvati oprečna mišljenja no mislim da je potpuno opravdano povišenje cijena karata (kao što je već prije napisano, GPP si ne može dopustiti poslovanje sa gubitkom, a ono što ja stalno napominjem, mislim da si svi trebamo stati i razmisliti-ovako skupa i dragocjena oprema kojoj predviđam puni uspjeh nije nađena na cesti).
Svaka čast svim djelatnicima GPP-a! driving driving cheers2 cheers2 cheers2 cheers2 cheers2

Novi postPostano: sri srp 09, 2008 6:57 am 
Site Moderator

Hvala, hvala!!! thumbup. thumbup.

Novi postPostano: sri kol 13, 2008 3:54 pm 

Pročitala sam cjelu temu i zanima me kako če učenici zamjeniti svoju staru mjesečnu za kartice ako su je izgubili?eh,ja sam ta koja ju je izgubila i koristim obične karte..pa molila bih da mi kažete.hvala

Novi postPostano: čet kol 14, 2008 3:35 pm 
Site Admin

Standardna procedura, potvrda iz škole itd. itd.
Sve isto kao da prvi puta vadiš.

Novi postPostano: pet kol 15, 2008 4:27 pm 

Pitanje za GPP-ovce.
S obzirom da je već bilo spomenuto da od 1.9. kreće primjena novoga sustava(koliko vidim od 1.8. su i penzići dobili), a ja se taman od tada vraćam u Osijek, što da radim..... Da li da kupim staru studentsku kartu ili trebam otići u vaše sjedište slikati se i dobiti novu beskontaktnu karticu....???
Ako da, koja je dokumentacija potrebna,.....? Da li opet onaj ovjereni zeleni karton od strane faksa ili samo osobnu i već postojeću iskaznicu GPP-a?
Unaprijed hvala na odgovoru!
P.S. Svaka čast što ste se sjetili penzićima dati malo ranije beskont. kartice tako da se imaju 1.-2.mj. vremena uhodati i naučiti na njih. iagree

Novi postPostano: ned kol 24, 2008 3:59 pm 

Imam jedno pitanje grrrr ..Posto sutra pocinje izrada ucenickih kartica nigdje nisam nasla koji dokumenti su nam potrebni za izradu i dali je potrebno ko proslih godina ici u skolu po ovjerenje ,dali je potrebno ponjeti sliku!Molim vas da mi sto prije odgovorite posto ovo pitanje muci i mene a i puno mojih poznanika.Unaprijed zahvalna... thumbup.

Novi postPostano: ned kol 24, 2008 5:23 pm 
Site Admin

Da bi napravili karticu učenici trebaju sve identično kao i prijašnjih godina, osim slike, slikat će vas odmah tamo na pultu za izradu i to sve skupa traje jednu minutu (naravno kada dođete na red 001_smile ), i dobijete odmah svoju karticu.

Novi postPostano: pon kol 25, 2008 11:19 am 

Moram reći da sam totalno razočaran ovim novim sustavom GPP-a jer mi je kao studentu, mjesečna karta otišla preko 100% gore, umjesto dosadašnjih 175 kn, sada 380 kn, halooooo [cursing yikes ....toliko o jeftinijem prijevozu. Kao drugo, ovo super jednostavno i brzo slikanje za izradu kartice, haha, ispadnete kao budala, odnosno tako da sigurno nećete htjeti pokazivati vašu mjesečnu, ispričavam se, karticu, drugima... grrrr
Sestra mi je napravila djelatničku i ispala je ko kreten, a pored slike na kartici još piše butra (kao neka marka), hehe, barem se imam čemu smijati. Hvala Bogu da se još sljedeći mjesec mogu voziti sa starom mjesečnom. banghead

Novi postPostano: uto kol 26, 2008 11:14 am 

Slike su strasne .. jos nisam kod nikog vidjela da je dobro ispao na tim karticama , sve se obavlja tako brzo da nikom ni ne pokazu sliku neg ju tek vide na kartici kad je vec kasno ,bilo bi bolje da mi mozemo sami donjet sliku zato jer kod svakog fotografa vam prvo pokazu ..sve u svemu je katastrofa slike a da ne govorim o tome da smo 4 sata stajali jer je ispred nas bila hrpa babaca ... ipak mislim da bi barem ovih nekoliko dana trebalo reci da se ne rade kartice starcima jer oni imaju vremena do kraja godine a mi samo 5 dana .. usto nakon 4 sata stajanja taman kad sam dosla na red mi dođe 5 umirovljenika i pokaze mi i kaze mi smo invalidi imammo invalidsku mirovinu i pise na vratima da nam date prednost i sad nisam htijela biti bezobrazna pa ih pustim te je to uzrokovalo jos sat vremena cekanja..tako da sad na kraju od sveg tog cekanja imam karticu koju me sramota i izvaditi iz torbe ,upalu nogu te uzasne bolove u leđima a da ne spominjem ukocene misice listova te nemogu ni hodat.. thumbdown banghead annngggrryy !!I zar je to sve bilo potrebno?

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 347 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103