Sada je: sri kol 12, 2020 7:40 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 347 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pitanja...
Novi postPostano: pon kol 31, 2009 5:41 pm 

Mene zanima što će sada biti sa studentima sa prebivalištem u Osijeku (studentski dom). Vidjela sam da karta za I zonu košta 90 kn. Hoćemo li to morati plaćati ili će biti dodatna subvencija grada....? Koliko ćemo na kraju morati plaćati od 10. mjeseca nadalje?

Naslov: Re: butre za 09/10 godinu
Novi postPostano: uto ruj 01, 2009 11:15 am 

Ako ja vec imam mjesecnu sad trebam ispunit zamolnicu i donijet ju zajedno sa starom butrom da bi mi se produzila? jel trebam opet novu sliku na zamolnici imat?

Naslov: Re: butre za 09/10 godinu
Novi postPostano: čet ruj 03, 2009 5:40 pm 
Site Admin

Za sve...
U slučaju da već imate izrađenu personaliziranu karticu za novu školsku godinu dovoljna je zamolnica ovjerena od škole, a fotografija nije obavezna.

Novi postPostano: čet ruj 03, 2009 9:01 pm 

E 0wak imam pitanje...Inache imam butru ucenicku za brijest...i danas sam ishla u tvrdavicu....prvo me nije htijelo odjavit...a kad sam ishla kuc nisam se mogla niti prijaviti,pisalo je "kriva zona,relacija"
...A prije kada sam isla( dok nisu onu cestu raskopali) mogla sam normalno...
...el mi mozete kak pomoc?...jel mi se bash neisplati svaki put prosvercat,mogu i naic na ljutita vozaca koi me nece pustit....??

Novi postPostano: čet ruj 03, 2009 9:27 pm 
Site Admin

Pozdrav!
Ako imaš Butru za Brijest, to je II zona, definitivno se bez problema možeš voziti u Tvrđavicu jer je to I zona. Po opisu koji si napisala rekao bih da ti je Butra produljena za I zonu, umjesto za II, vjerojatno pogreška kod produljenja... potrebno je da dođeš kod nas na bilo koju prodaju karata i da obrazložiš problem, tj. da objasniš da si produžila Butru za Brijest (II zonu), a da ona to nije, već je produljena za I zonu (ponesi račun ako ga slučajno imaš). Ako te slučajno uhvati kontrola u međuvremenu, svakako mi se javi ovdje na forumu (možeš i PP) pa ćemo to srediti.

P.S. jesi li sigurna da si produžila kartu za Brijest? Blagajnice ne mogu utjecati na cijenu produljenja, tako da bi ti i račun trebao biti ispisan za I zonu ako je za nju greškom produljena kartica.

Molim te napiši mi koja je točno linija ( koliko sati i na kojem stajalištu) da za svaki slučaj provjerim da nije možda pogreška u definiranju same linije...

Novi postPostano: čet ruj 03, 2009 10:20 pm 

E ovak...Dnas kad sam isla u Tvrdavicu na Brijestu sam se normalno prijavila,i kad sam izlazila u Tvrđavici nisam se mogla odjavit...i sad posto autobus neide u tvrđavicu gore kod benta ceka,isle smo se ja i prijateljice prijavite one su se bez ikakvog problema prijavile,a meni je pisalo kriva/zona relacija i vozac je isto gledao ni on nije mogao,a to mi se vise puta dogadalo u tvrdavici otkad su tu ulicu raskopali...i vozac me je pusti i kasnije kad sam se vozila u tramwaju za visnjevac i bikaru sve je bilo u redu...Na racunu od produzenja mi pishe da je uplacena 31.8 u 11.03h i pishe Z2...mslim zona 2...ali i dalje nerazumijem zasto odjednom nemogu u tvrđawicu ici

Novi postPostano: pet ruj 04, 2009 6:00 am 
Site Admin

Definitivno ti je neispravna kartica...
Kako je pod jamstvom dvije godine, neće ti naplatiti ponovnu izradu, a nećeš se morati ni slikati niti plaćati produljenje.
Evo ti moj mail pa mi pošalji osobne podatke a ja ću ovo dostaviti službi prodaje karata, pa ti dođi kada budeš mogla ovdje u Gpp po novu karticu, a staru ćeš predati.
dsuljug@gpp-osijek.com

Novi postPostano: pet ruj 04, 2009 8:51 am 

aha...Men je mal glupo davat podatke...neznam koliko je sigurno...ovaj..jel ja mogu doci u ponedjeljak kad budem isla iz sk oko 10sati?U gpp u remizu
i jel moram imat nekog punoljetnog jer ja imam 16godina...

Naslov: kazna
Novi postPostano: pet ruj 04, 2009 9:56 am 

dobio sam kaznu 03.09.2009 jer nisam imao jos kartu sad dali ja mogu tu kaznu ponistiti kada danas napravim mjesecnu?

Naslov: Re: kazna
Novi postPostano: pet ruj 04, 2009 10:31 am 
Site Admin

Pozdrav!
Možeš, izvadi karticu i dođi u Gpp, potraži gospodina Grgića iz Kontrole i sigurnosti i on će ti poništiti kaznu.

Naslov: Re: kazna
Novi postPostano: pet ruj 04, 2009 10:36 am 

hvala na brzom odgovoru

Novi postPostano: pet ruj 04, 2009 10:45 am 
Site Admin

Ne treba ti nitko punoljetan, dolaziš reklamirati svoju karticu, kao što si je sama i izvadila...
Tvoje podatke već imamo u bazi, nisam mislio na nikakve druge podatke :)

Meni je iz ovoga jasno da ti ne valja kartica, ali ja ne radim na izradi kartica i proslijedio bih tvoje ime i prezime kako tamo ne bi morala čekati i proživljavati drame dok ti oni utvrde o čemu se radi...

Slobodno odi tamo sama i objasni o čemu se radi, valjda će ti brzo biti riješeno...

Naslov: Re: Kartice
Novi postPostano: pet ruj 04, 2009 11:52 pm 
Moderator

Hrpa Tema o karticama "butrama" različitog naslova a istog sadržaja je preseljena u ovu temu "kartice"u kojoj možete pitati bilo što vezano uz butre. Sva pitanja detaljnija postavljate u temama koje već postoje, a ako tema za to vaše pitanje ne postoji slobodno otvorite novu.

Za npr. cijenu karte na nekoj liniji slobodno pitajte u ovoj temi, jer nema smisla sa svaku liniju otvarati zasebnu temu kako biste dobili odgovor.

Novi postPostano: pon lis 12, 2009 2:59 pm 

Imam umirovljeničku kartu za I.zonu. Mogu li je kod opune za 11.mj. "prebaciti " u II.zonu, ili moram vaditi novu karticu ?

Novi postPostano: pon lis 12, 2009 3:33 pm 
Site Moderator

1142007 je napisao/la:
Imam umirovljeničku kartu za I.zonu. Mogu li je kod opune za 11.mj. "prebaciti " u II.zonu, ili moram vaditi novu karticu ?

Može se bez problema reprogramirati, samo je cijena mjesečne karte za druge zone nešto veća u odnosu na prvu zonu!

Naslov: Presjedanje
Novi postPostano: sri lis 28, 2009 1:10 pm 

Dakle, imam nepersonaliziranu Butru, idem iz Čepina za grad, siđem kod Šetača s namjerom da nadoplatim Butru u Pothodniku, s Butre mi je skinuo 16kn, pošto je dolje gužva i neću stići na posao, odem na tramvaj s mišlju da će mi onih mojih 45 minuta što važi kod presjedanja uvažiti prilikom prijavljivanja u tramvaju. No, tramvaj skine novih 8kn iako je od prvog prijavljivanja u busu u Čepinu do ovog u tramvaju prošlo 30 minuta. Dakle, vrijedi li presjedanje u ovom slučaju ili je došlo do pogreške? I ako ne vrijedi, zašto ste uopće ukinuli to?? Što kada meni bus ide za Tenju, a ja idem na posao do Zelenog polja, moram platiti kartu 24kn onda umjesto 16kn??

Novi postPostano: sri lis 28, 2009 3:52 pm 

nagy je napisao/la:
Dakle, imam nepersonaliziranu Butru, idem iz Čepina za grad, siđem kod Šetača s namjerom da nadoplatim Butru u Pothodniku, s Butre mi je skinuo 16kn, pošto je dolje gužva i neću stići na posao, odem na tramvaj s mišlju da će mi onih mojih 45 minuta što važi kod presjedanja uvažiti prilikom prijavljivanja u tramvaju. No, tramvaj skine novih 8kn iako je od prvog prijavljivanja u busu u Čepinu do ovog u tramvaju prošlo 30 minuta. Dakle, vrijedi li presjedanje u ovom slučaju ili je došlo do pogreške? I ako ne vrijedi, zašto ste uopće ukinuli to?? Što kada meni bus ide za Tenju, a ja idem na posao do Zelenog polja, moram platiti kartu 24kn onda umjesto 16kn??

Kada si se prijavio u tramvaju, normalno je da ti ponovno skine 8 kuna, ali prilikom izlaska iz tramvaja na validatoru možeš vidjeti da napiše "Presjedanje" ili slično i onda ti vrati nazad tih 8 kuna ukoliko nisi prešao vremensko ograničenje od 45 minuta.

A ako si izašao iz autobusa bez da si se odjavio, onda se računa kao da nije bilo presjedanja.

Novi postPostano: pon vel 01, 2010 11:08 am 

postovani,
gdje sve mogu vratiti vrijenosnu butru koja mi vise ne treba?
hvala!

Novi postPostano: pon vel 01, 2010 12:49 pm 
Moderator

Povrat kaucije vrijednosnih kartica je moguće obaviti na prodajnim mjestima GPP-a, odnosno Cara Hadrijana 1 ili na prodajnom mjestu u Pothodniku.

Novi postPostano: pon vel 01, 2010 2:37 pm 
Site Admin

U bilo kojem vozilu...

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 347 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103