Sada je: čet lis 17, 2019 12:05 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 102 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: novi cijenik karata
Novi postPostano: čet lis 01, 2009 11:04 am 
Site Moderator

Redovni studenti kojima je upis na višu godinu nakon 01.10.09., mogu se još voziti i u listopadu, ali kod sebe moraju imati index da kontrolori mogu provjeriti situaciju!
:!: Predlažem svima koji financijski mogu podnijeti teret plaćanja mjesečne karte za nekoliko mjeseci unaprijed, da to učine kako bi sebi, a naravno i nama olakšali situaciju sa gužvama i čekanjem u redovima!

Novi postPostano: čet lis 01, 2009 12:36 pm 
Site Admin

Brucoši moraju donijeti potvrdu i za ovaj mjesec, svi ostali još ne moraju, mogu produžiti karticu bez...
Za 11. mjesec svi moraju sa potvrdom...

Novi postPostano: čet lis 01, 2009 1:59 pm 

jucer sam izvadila mjesecnu radničku za 10 mjesec..danas mi na validatoru kaze da je kartica istekla ??? gdje da se obratim, mogu li u pothodniku to rijesiti...moram li vaditi novu karticu ?

Novi postPostano: čet lis 01, 2009 2:05 pm 
Site Moderator

Vjerovatno se dogodila neka greška, a nije isključeno da se i sama kartica pokvarila (bilo je takvih slučajeva, ali onda besplatno dobiješ novu karticu). Možeš to provjeriti i u pothodniku i u remizi, samo ponesi butru i obavezno račun.

Novi postPostano: čet lis 01, 2009 2:12 pm 

hvala na brzom odgovoru 001_rolleyes

Novi postPostano: čet lis 01, 2009 10:00 pm 

Što s onim studentima koji nemaju butru, već je tek sad žele napraviti, a isto su upisi sredinom listopada? I jel je onda karta 90 ili 57 kn za one koji imaju prebivalište u Os?

Novi postPostano: pet lis 02, 2009 5:29 pm 

karta je 90kn banghead jer navodno, država više ne želi plaćati... banghead

Novi postPostano: pet lis 02, 2009 5:50 pm 

pravosica je napisao/la:
karta je 90kn banghead jer navodno, država više ne želi plaćati... banghead

Baš me zanima koliko je država uštedila na ovim mjerama, iako gospoda u saboru svima skraćuje osim sebi....sve su odnjeli u k.

Novi postPostano: ned lis 04, 2009 4:55 pm 

zanima me zašto je karta koja se kupio u vozilu 10kn(1.zona) a ako imamo vrijednosnu butru 8? confused

Novi postPostano: ned lis 04, 2009 5:50 pm 
Site Moderator

Zbog poticanja ljudi da kupuju butre sa ciljem kako bi se vozači što manje opterećivali sa dodatnim stvarima kao što je prodaja karata, a više pažnje posvetili vožnji i prometu!

Novi postPostano: pon lis 05, 2009 3:36 pm 

pozdrav...
sve u svemu....ja sam sita ovih lopova, pritom misleći na sve koji imaju prste u određivanju novog cijenika....sramotno je da ja studentsku za čepin platim 384kn...
zahvaljujem se gpp-u na lijepoj svoti novca što mi je izbio iz MOG džepa, a bez imalo srama stavlja u svoj džep....kao kriza je u državi...i ta bolovanja..onak...hoću li ja (čitaj: mi koji pošteno plaćamo prijevoz jer nemamo drugog izbora) plaćat te tzv. inspektore koji će istraživat ta bolovanja...e pa drage moje i dragi moji...imam i ja hemeroide i reumu i bolove u leđima i šum na srcu pa i dalje radim uz studij jer drugačije ne bih mogla preživjet...pa mi draga gospodo iz gpp-a izbite i zadnju koricu kruha iz usta...a znam da nisam jedina...sigurno ima i gorih slučajeva od mene! al za razliku od većine, ja neću šutit...reći ću što imam jer ovo je bezobrazluk, lopovluk...SRAMOTA! angryw

Novi postPostano: pon lis 05, 2009 9:25 pm 

to za karte zar nije jednostavnije kad vozač pritisne jednu tipku(nagađam) i ispadne mu karta koja košta 8 kuna nego da nadopunjuje butru()ak je treba nadopunit) nekoj osobi što još više vremena oduzima pogotovo kad je tekih osoba 2-3 ak ne i više na stanicam što oduzima po osobi jedno minutu confused što strašno živcira [mad5

Novi postPostano: pon lis 05, 2009 9:48 pm 

sanne je napisao/la:
pozdrav...
sve u svemu....ja sam sita ovih lopova, pritom misleći na sve koji imaju prste u određivanju novog cijenika....sramotno je da ja studentsku za čepin platim 384kn...
zahvaljujem se gpp-u na lijepoj svoti novca što mi je izbio iz MOG džepa, a bez imalo srama stavlja u svoj džep....kao kriza je u državi...i ta bolovanja..onak...hoću li ja (čitaj: mi koji pošteno plaćamo prijevoz jer nemamo drugog izbora) plaćat te tzv. inspektore koji će istraživat ta bolovanja...e pa drage moje i dragi moji...imam i ja hemeroide i reumu i bolove u leđima i šum na srcu pa i dalje radim uz studij jer drugačije ne bih mogla preživjet...pa mi draga gospodo iz gpp-a izbite i zadnju koricu kruha iz usta...a znam da nisam jedina...sigurno ima i gorih slučajeva od mene! al za razliku od većine, ja neću šutit...reći ću što imam jer ovo je bezobrazluk, lopovluk...SRAMOTA! angryw

Sanne ima i gorih slučajeva ako si gledala na televiziji gdje se za prijevoz plaća i preko 800 kuna a tamo nema nikakve kontrole radnika koji su na bolovanju.
A ova cijena od 384 kune, to je opet do općine u kojoj živiš koja subvencionira dio za kartu... itd. [ihih

Novi postPostano: pon lis 05, 2009 9:51 pm 

bamboocha je napisao/la:
to za karte zar nije jednostavnije kad vozač pritisne jednu tipku(nagađam) i ispadne mu karta koja košta 8 kuna nego da nadopunjuje butru()ak je treba nadopunit) nekoj osobi što još više vremena oduzima pogotovo kad je tekih osoba 2-3 ak ne i više na stanicam što oduzima po osobi jedno minutu confused što strašno živcira [mad5

Jednostavnije je i brže bez nadopune Butre, znam nekad kad ih treba 3-4 nadopuniti onda se stvori malo manji zastoj na vratima...
Ali koliko sam primjetio vozači stignu na svoje vozno vrijeme na okretištima, a opet, kad se ljudi naviknu i to će ići brže 001_smile

Novi postPostano: uto lis 06, 2009 6:51 am 
Site Moderator

sanne je napisao/la:
pozdrav...

Pozdrav,
ne možeš to tako gledati, jer prema tvojoj tvrdnji bi onda trebalo isto tako meni biti sramota što ja moram plaćati 7-8 kn litru benzina (jer nemam izbora kupiti automobil na struju) ili što moram plaćati HRT-u 70-ak kn pretplatu mjesečno (jer nemam drugog izbora) i sl.. Gpp ne može rentabilno poslovati niti sa ovim trenutnim cijenama karata, već bi one morale biti minimalno duplo veće, ali mora se pronaći neka sredina. Radije se požalite vašem načelniku općine da poveća subvencije učenicima i studentima. U krajnjem slučaju postoje i drugi prijevoznici, pa možete sa njima putovati, ali u tome slučaju nema vožnje na drugim gradskim linijama, već za to onda opet morate kupovati kartu kod nas, jer oni nemaju koncesiju za prijevoz po gradu.

Novi postPostano: uto lis 06, 2009 7:00 am 
Site Moderator

bamboocha je napisao/la:

Vremenski period za nadopunu butre i prodaju pojedinačne karte je isti, tako da je u principu vozaču svejedno koju radnju obavljao, ali putniku se jeftinije voziti na butru, a nama je lakše doći do određenih podataka. Butru možeš puniti nprm. jednom mjesečno, a pojedinačnu kartu moraš kupovati prilikom svakog ulaska u vozilo-što misliš, koja onda radnja više usporava vozača!?
Butra je svakako bolje rješenje, kako za putnike tako i za vozače yesnod

Novi postPostano: uto lis 06, 2009 8:17 am 

možda i je butra bolje riješenje al je to pravljenje butre(20kuna) malo pretjerano s cijenom. Po meni je bolje da ste ostavili one stare karte i mjesečne

Novi postPostano: uto lis 06, 2009 10:01 am 
Site Moderator

bamboocha je napisao/la:
možda i je butra bolje riješenje al je to pravljenje butre(20kuna) malo pretjerano s cijenom. Po meni je bolje da ste ostavili one stare karte i mjesečne

Zar misliš da mi te kartice dobivamo od nekoga besplatno!? Kartice putnicima naplačujemo po cijeni nabave + trošak izrade, i na njima nemamo zarade (još si zaboravio da je kod izrade starih mjesečnih putnik morao donositi svoju sliku, a što ga je koštalo od 20-40 kn, ovdje se slikaš besplatno, tako da je u konačnici izrada butre putniku jeftinija od izrade starih karata). Kvaliteta izrade kartica je identična bilo kojoj Diners, MasterCard, American ili sličnoj takvoj kartici, jer se rade od istog materijala i na istom mjestu kao navedene kartice. U bankama se te kartice naplačuju 50 i više kuna, a nitko se zbog toga ne žali, pa nema smisla da nam se ovdje netko žali!
Papir za jednokratne karte je jeftiniji od štampanja starih papirnatih karata, a izrada mjesečnih butri košta jednako kao i izrada starih mjesečnih karata. Naravno da se stare karte ne mogu niti približno usporediti sa mogučnostima koje pružaju butre.

Novi postPostano: uto lis 06, 2009 10:05 am 

kojim mogučnostima? ne moš se švercat iz neke druge zone?

Novi postPostano: uto lis 06, 2009 2:07 pm 

T3PVO je napisao/la:

Pozdrav,
ne možeš to tako gledati, jer prema tvojoj tvrdnji bi onda trebalo isto tako meni biti sramota što ja moram plaćati 7-8 kn litru benzina (jer nemam izbora kupiti automobil na struju) ili što moram plaćati HRT-u 70-ak kn pretplatu mjesečno (jer nemam drugog izbora) i sl.. Gpp ne može rentabilno poslovati niti sa ovim trenutnim cijenama karata, već bi one morale biti minimalno duplo veće, ali mora se pronaći neka sredina. Radije se požalite vašem načelniku općine da poveća subvencije učenicima i studentima. U krajnjem slučaju postoje i drugi prijevoznici, pa možete sa njima putovati, ali u tome slučaju nema vožnje na drugim gradskim linijama, već za to onda opet morate kupovati kartu kod nas, jer oni nemaju koncesiju za prijevoz po gradu.

mogu tako gledat jer prema mojoj tvrdnji, nemoguće je da ja za javni prijevoz dajem koliko bi davala i za vožnju privatnim prijevozom, jer ipak javni prijevoz treba biti puno povoljniji...ti imaš izbora kupit auto na struju, isto tako neću ulazit u razno razne pretplate za HRT, HT itd. Gpp nezna poslovat kako treba jer nemoguće je da toliki ljudi plaćaju toliko skupe karte i da gpp posluje s gubitkom....što bi se reklo "nešto je trulo u državi Danskoj"... a što se tiče subvencija općina...recite mi...dal da se odem obratit općini da mi subvencioniraju i račun za telefon jel mi je velik, dal da mi subvencioniraju račun za vodu i komunalije jer mi je velik, dal da mi subvencioniraju račun za HRT jer mi je velik...e pa, otkud mi onda pravo da tražim od općine da mi subvencioniraju za prijevoz...ni tu politiku gpp-a ne razumijem... lako reći da idem u općinu po pomoć!
hm...sjećam se kad sam počela koristit "usluge" gpp da je učenička za čepin bila 65 il 75 kn, pa onda 95kn, pa 110kn, pa 120kn, pa 175kn, pa 190kn, 210kn, 220kn, 250kn i onda 384kn...neznam dal je ta cijena i ostala trenutno al to je sramotno...razumijem da su porasle cijene naftnih derivata...al isto tako znam da smo sad imali u roku od 2 tjedna 2 put da je cijena padala..hm...a ne sjećam se da je ikad cijena karte pala!
korisnik sam usluga gpp već 12 god. i mislim da to nismo zaslužili...

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 102 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103