Sada je: pon svi 25, 2020 6:58 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 102 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: novi cijenik karata
Novi postPostano: sub kol 22, 2009 8:18 pm 

[cursing Zanima me po kojem glupom sistemu je napravljen novi cijenik karata tako da npr. II zona Saravaš (učenička karta) može iznositi 60 kuna, a Bijelo Brdo 530 kuna? [mad5

Naslov: Re: novi cijenik karata
Novi postPostano: ned kol 23, 2009 12:08 pm 
Site Admin

Pozdrav!
Po "glupom" sistemu da je Sarvaš mjesni odbor grada Osijeka, dok je B.Brdo općina i uopće ne pripada gradu...

Novi postPostano: ned kol 23, 2009 1:15 pm 

ja veću glupost od ovog novog cjenika nisam vidjela [mad5 [mad5 pa jbte..u ovom gradu se nezna tko koga **be...treba nas poroglasit "od posebne državne skrbi" banghead

http://www.osijek031.com/osijek.php?news=article&topic_id=21036&start=10

Vidi kako to Glas Slavonije prenese, znači po njima će biti još jeftiniji prijevoz nego dosad. Zamisli ,a to što cijena skače na 8 u 1. i 9 u 2. zoni, to ćemo prešutiti. Dosad se 95 % građana vozilo 4 km i manje, to ih je izašlo 5 kuna i manje, sada će 8 i 9. Ali to je pojeftinjenje. Ili kako to vrhunski stručnjak Medić kaže, to nije poskupljenje nego vračanje na staro, bravo, vrhunski odgovor. [cryin [cryin

i kakva im je sad to fora da je učenička mjesečna 55kn...a studentska 90 angryw frown2

i najžalosnije od svega [cryin oni stave besplatno za studente za 9.mj frown2 pa jel oni neznaju (il nas namjerno zaebavaju) da fax počinje u 10.mj cuss

joj..da mi je sresti nekoga iz grada ili gpp-a koji je ovo radio [cryin ili barem mail... [cursing

Novi postPostano: pon kol 24, 2009 11:36 am 

Koliko će biti učenička za Čepin?

Novi postPostano: pon kol 24, 2009 6:29 pm 
Site Admin

Pozdrav!
Sve potrebne informacije možeš pogledati na linku: INFO

Novi postPostano: uto kol 25, 2009 10:45 am 

Tko god da je određivao cijenu nije normalan.500 kn za Čepin???Šta nam vrijedi to što općina plaća 215 kad je svejedno previše.
A vi novce spremajte u svoj džep hurray

Novi postPostano: sri kol 26, 2009 11:59 am 

Cjene karata za okolne općine su nerealno visoke. Taj koji je pravio cjenik nije normalan. Trebaju sve okolne općine bojkotirat gpp.

Novi postPostano: sri kol 26, 2009 8:16 pm 

baš... mjesečna za čepin 500kn blink pa do čepina se popišaš jbte [bored

Novi postPostano: čet kol 27, 2009 2:12 pm 

bojkot stiže uskoro..veselimo se :)

Novi postPostano: čet kol 27, 2009 3:06 pm 

gdje se može skinuti Zamolnica? molim konkretan link,a ne samo http://www.gpp-osijek.com grrrr

Novi postPostano: čet kol 27, 2009 3:53 pm 
Site Admin

http://www.gpp-osijek.com/website/image ... OLNICA.pdf

Novi postPostano: pet kol 28, 2009 9:54 am 

MALO O ZAMOLNICI I PROŠLOGODIŠNJIM KARTICAMA

ako kartica od prošle akademske godine vrijedi do 31.listopada znači li to da tek tada u studenome ispunjavam zamolnicu..ovjerim od strane fakulteta..i donosim u gpp kako to već biva jel...?? e da i treba li mi uopće zamolnica kada piše da se onomu tko posjeduje karticu od prošle godine samo besplatno reprogramira..?? i jedno od glavnih pitanja...hhehee...mnogi prošle godine uopće nisu lijepili fotografiju na zamolnicu,i onda su npr mene na faksu gnjavili da mooooram donjeti fotku... confused a lijepo sam prije toga išla do remize i pitala tetu dali je fotka obavezna i rekla je ne jer te ovdje ionako fotkamo za karticu...........toliko...zanima me onda dali je ta fotka uiistinu toooliko obavezna..iskreno neda mi se ići kod fotografa i bacati dodatnih 30 ili više kuna za 4 fotkice koje mi doista netrebaju...ili što,da djelim mami ,tati ,baki ,djedu.... thumbup.

Novi postPostano: pet kol 28, 2009 10:33 am 

u fotoreklamu ti je slikanje puno jeftinije cheers2 a pogotovo ako naručiš odmah duplo pa imaš za baku, tetu, tatu grouphug
cornut

Novi postPostano: pet kol 28, 2009 1:03 pm 
Site Admin

Pozdrav!
Za 09. mjesec ne moraš donositi zamolnicu, samo dođeš na produljenje...

Za 10 mjesec moraš donijeti zamolnicu ovjerenu na faksu, ali ne trebaš sliku ako već imaš butru od prije...

Brucošima će se produljiti učenička za 09. mjesec kao studentska (jer nisu u mogućnosti ovjeriti zamolnice), a za 10 mjesec moraju regularno donijeti zamolnicu ovjerenu na faksu.

Novi postPostano: pet kol 28, 2009 2:56 pm 

i sad po ovom novom...

uđem u tram. - prijavim se - on mi uzme 8kn ( [cryin )... jel se onda moram i odjaviti, a šta ako se vraćam natrag u roku 45min? jel se opet ulaskom u tramvaj moram prijaviti.. confused confused

Novi postPostano: pet kol 28, 2009 4:16 pm 
Site Admin

Prijava i odjava ostaju... jer pomoću toga sustav zna u kojoj ste se zoni vozili.

Kod presjedanja: kada obaviš prvu vožnju, uđeš nakon toga u drugo vozilo opet se prijaviš i odjaviš, ako je ta druga odjava bila unutar 45 minuta od one prve prijave ne naplati se ništa a na validatoru se ispiše "Presjedanje", ovo radi samo u I zoni i nije bitan smjer, linija i da li je tramvaj ili bus.

Novi postPostano: pet kol 28, 2009 4:44 pm 

admin je napisao/la:
Pozdrav!

Za 10 mjesec moraš donijeti zamolnicu ovjerenu na faksu, ali ne trebaš sliku ako već imaš butru od prije...

Brucošima će se produljiti učenička za 09. mjesec kao studentska (jer nisu u mogućnosti ovjeriti zamolnice), a za 10 mjesec moraju regularno donijeti zamolnicu ovjerenu na faksu.

to stoji...ja sam sad na prijelazu u drugu redovnu godinu,biti će redovna nadam se...ali kako da za 10 mj (to bi značilo krajem 9-og mjeseca...) donosim zamolnicu ovjerenu od faksa ako mi butra vrijedi do 31.10 i ja se nemogu upisati prije 01.10. na drugu godinu nebi mi htjeli ovjeriti zamolnicu kao dokaz upisa... zar nebi trebala zamolnicu donjeti krajem 10-og mjeseca jer sam tada definitivno redovan student,a u 9-om mjesecu se to još "kao nezna" dok nepoložim ispite za uvjet upisa u drugu godinu...to mene muči .. 001_unsure... jel nije tako? jer ispitni rokovi traju do samoga kraja 9.mjeseca...upisi za one koji nisu sve uspjeli dati ispite na vrijeme bi bili prvi tjedan u 10-om mjesecu...i tada ko upiše redovnu može dobiti butru ostali ne-jer ih se stavlja na izvanredne koji nemaju pravo na gpp usluge...nadam se da vas nisam zbunila i da ste me razumjeli. i puno hvala na strpljenju i odgovoru

Novi postPostano: pet kol 28, 2009 5:18 pm 
Site Admin

U pravu si...
Moram ovo nekome iz financija napomenuti pa da pokušaju pronaći nekakvo rješenje...
Napisati ću ovdje odmah nakon što se nešto smisli... do tada imaš još vremena ;)

Novi postPostano: pet kol 28, 2009 6:06 pm 

admin je napisao/la:
Pozdrav!

znam da je pitanje mozda glupo, pita za mamu

znaci ona sad ak se vozi 1 stanicu sam busom u 1voj zoni s nenamjenskom butrom placa tu voznju 8 kn????
svasta

Novi postPostano: pet kol 28, 2009 6:50 pm 

upravo tako... i još 8kn natrag (ako se ne vrati u roku 45min) thumbdown

P.S. evo sad gpp bio na tv-u :mrgreen: previše ste na bolovanjima :mrgreen: kaže medić da će slati inspekciju thumbup.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 102 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Fatal error: ./cache/ is NOT writable. in C:\Users\gpposije\gpp-osijek.com\wwwroot\forum\includes\acm\acm_file.php on line 103